Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Üdv. Melyik tetoválás szebb,...

Üdv. Melyik tetoválás szebb, mutatós, vagy szerintetek melyik a szimpatikusabb? Mellkasra gondolkoztam ilyen feliratok közül: 1. "In God I Trust" 2. "I Belong To Jesus" 3. "Let Go Let God"

Figyelt kérdés

Képek, hogy milyenek lennének:

1. [link]


2. [link]


3. [link]


Mindenképpen mellkas.Nemvalószínű hogy megcsinálnám, csak így megkérdezem.A válaszokat megköszönöm.


2012. ápr. 12. 22:14
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem az első a legjobb
2012. ápr. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Számodra, ha felvarratnád, ezt mit fejezne ki?
2012. ápr. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Tucat tetkók.Egyik sem tetszik.

A szöveg meg azért nem tetszik,mert a viselőjének nincs semmi jelentősége.

2012. ápr. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha ezt magadra varratod, akkor meg is érdemled XD
2012. ápr. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Önmagában még ha számodra nagy jelentőséggel is bír az istenhit, akkor sem mutatnak jól. Csak akkor, ha mellé egy jó alkat,test párosul, valamint egyéb helyeken van tetoválás(pl végig felkar,alkar,hát..).


Én a helyedben kicsi feliratot csináltatnék,pl a hátra,vagy a felkarra.

2012. ápr. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de mind1ik teljesen átlagosan néz ki. Semmit mondó. Ha akarsz is tetkót, akkor találj ki magadnak egyet...
2012. ápr. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem még akkor se varrasd magadra ezeket,ha tényleg jelentenek valamit neked. Az Istenhit ilyen mutogatása szerintem szánalmas...nekem mindig az aranykereszt nyakláncos cigányok,vagy fekák jutnak eszembe róla,akik mutogatják hogy mekkora hívők,de mellette lopnak csalnak hazudnak,esetleg még ölnek is.
2012. ápr. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

*Köszönöm a válaszokat.(Figyelembe veszem)

Amúgy mindegyik szöveg olyan méretű és betűtípusú lenne mint a "3." linken található fiatalemberen.

2012. ápr. 13. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!