Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 21 éves lány vagyok, tetoválás...

21 éves lány vagyok, tetoválást szeretnék. Nem elcsépelt ötletek?

Figyelt kérdés
Nem vagyok túl vékony, átlagos testalkatom van, 2 darabot szeretnék, egyik a vállamra egy violinkulcsot, egyet pedig a hasamra vagy lapockáimra. Tudtok nekem olyan ötletet adni ami még nem elcsépelt? nem csillag meg ilyenek?
2012. ápr. 13. 20:32
 1/9 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem hogy mindenképpen fekete- fehér
2012. ápr. 13. 20:34
 2/9 NodameCantabile válasza:

Szia! Nos ha igazán lányos, és ritka tetoválást szeretnél akkor attól tartok, hogy az egyszerűségre kell hajtanod, ami kezd egyre nagyobb divat lenni a lánytetoválásnál. Ez persze függhet a stílusodtol kezdve az öltözködésen át mindentől, de belinkelek pár olyat, ami egyszerű, de tényleg nagyszerű, elegáns, és nőies!

[link]


[link]


[link]


[link]


Bocsánat ha nem működnek innen a linkek, de hidd el megéri bemásolni szerintem, mert ha a helyesben lennék, és valaki azt mondaná, hogy márpedig tetkóm lesz, akkor ezeket varratnám!

:) Hajrá!

2012. ápr. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

én hülyeségnek tartom a tetoválást. sztem kevés szép tetoválás van. a bőr öregszik, kikpoik róla a festék, stb stb..később nem fog tetszeni, mert 21 évesen még sok midnen megváltozhat benned, és utána mehetsz lézeres eltüntetésre (de azzal sem tűnik el abszolút teljesen). én inkább lebeszélnélek. miért nem jó, ha egy lány természetes?!

egyébként egy kis lepke az, amire esetleg azt monodm h ok, megcsináltatta, legalább nem nonfiguratív hülyeség..


20L

2012. ápr. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Utolsó, rohadtul nem ez volt a kérdés. Amúgy meg lepke? Ugyanmár...
2012. ápr. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

tegnap 22:03

Tudsz olvasni?

Először is talán a kérdésre válaszolj, másodszor, mi az, hogy lepke? Oda volt írva, hogy nem elcsépelt, úgy látom, értelmezési problémáid vannak...


Kérdező:

Mindenképp olyat csináltass, ami valamiért fontos neked, hogy legyen jelentése (elég, h te tudod, mi az...:-))

Nekem is van kettő, de még szeretnék.

Szintén 21 voltam az elsőnél, 1 évre rá lett a másik, mindkettőnek egyértelmű jelentése van.

(24 leszek.)

2012. ápr. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

az nem kérdés hogy szeretnék e, és az első: amit a vállamra szeretnék az sem kérdés, hogy mi legyen: egy violinkulcsot szeretnék, mert 16 évesen volt egy autóbalesetem, amiben meghalt a legjobb barátom. Neki volt a jobb vállán egy ilyen tetoválás. Ugyanazt szeretném magamnak is. Sajnos csak most szántam rá magam .

A másodikon gondolkozok még, ehhez kéne tipp. Egy fára gondoltam. Mit szóltok hozzá?

2012. ápr. 14. 11:23
 7/9 anonim ***** válasza:
Figyelj, akkor nem elcsépelt, ha jelentése van a számodra, és nem divatból csináltatod. Továbbá keresgélj a tetoválóművészek között, hogy ki tudja egyedibben megrajzolni (gondolok itt elsősorban a fára).
2012. ápr. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

[link]


(rajtam ez van.)


Szerintem még ez is nagyon szép


[link]

2012. ápr. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Egy masni a nyakon szerintem a legjobb ,nekem nagyon tetszik .
2012. jún. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!