Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen ez a táska?

Szerintetek milyen ez a táska?

Figyelt kérdés

[link]


Használhatnám suliba táskának?



2012. ápr. 16. 21:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Nagyon jó ez a táska, lazán hordhatod suliba!! :)
2012. ápr. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem rossz, de már a kisboci is ezt vagy Fila táskát hord. Ezzel nem leszel egyéniség, de persze iskolatáskának megtesz!
2012. ápr. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Attól függ!


Ha tini vagy, jó választás, mert mindenki ilyet hord.


De én speciel nem javallom, mert gerincferdülés alakulhat ki. Szerintem nem szeretnél féloldalasan járni 30 évesen.


Szóval keress egy menőbb hátizsákot.

2012. ápr. 17. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Gerincferdülés nos annak akinek alapból nincs tartása , de én tuti nem vennék ilyet , főleg nem Converset. Én azt mondom én fiúként természetesen [link] ezt a stílust preferálom.
2012. ápr. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.:)


Annyira sokat én nem láttam, nálunk inkább az ilyen Gucci-féle táskák a menők, amibe mindent bele lehet tenni, csak könyveket nem. Converse táskák közül pedig ezek közül látok sokat: [link]

2012. ápr. 17. 21:49
 6/7 anonim válasza:
Szerintem simán hordhatod. De hány éves vagy?
2012. jún. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
14. de már megvettem, és tegnap leszakadt a pántja. pedig sose vittem benne annyi cuccot; remélem vissza lehet lehet még vinni.
2012. jún. 27. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!