Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szemöldök tetoválás vélemények?

Szemöldök tetoválás vélemények?

Figyelt kérdés
19 vagyok. A hajamhoz képest nagyon világos a szemöldököm. Hajam barna, a szemöldököm pedig szőkés-barna. Nagyon zavar. Mindig is zavart, pár naponta pedig nem akarok eljárni kozmetikushoz. Nyáron meg a strandon egyből lekopik a festék. Gondoltam rá hogy tetováltatni jó lenne sötétebb barnára. Mit gondoltok? Ja, és a töve elég ritkás is és ott még hamarabb lekopik a festék. Sötét sokkal jobban áll nekem.

2012. ápr. 18. 13:04
 1/7 anonim ***** válasza:
32%

Röhejes vérfiszemmel a szemöldök tetkó,főleg ha csodálkozó a tekintet tőle :D

Ehhez már igazán lustának kell lenned h erre vetemedj

2012. ápr. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
sztem nagyon gáz. ha annyira zavar, akkor kérhetsz tartós festést. vagy fesd a hajad hasonlóra. egyébként ha természetes, nem hiszem,h olyan hülyén néz ki
2012. ápr. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
Engem egyenesen taszít. Undorító.
2012. ápr. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tartós festés? Erről még nem hallottam.
2012. ápr. 19. 13:59
 5/7 A kérdező kommentje:
Amúgy nem undorítóra gondolok, csak halványra. Mintha csak ki lenne húzva vagy festve.
2012. ápr. 19. 14:00
 6/7 A kérdező kommentje:

Lustának kell lennem? Szerintem mindenki lusta lenne fél óráig ezt csinálni...Naponta...+ nyáron szétfolyik..

Nagyon hülyeséget beszélsz...

Annak könnyű akinek jó szemöldöke van, az csak húz egyet rajta.

2012. ápr. 19. 14:03
 7/7 A kérdező kommentje:

Ilyenre gondoltam :

[link]



[link]


[link]

2012. ápr. 19. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!