Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kislányom neve, mint tetoválás...

Kislányom neve, mint tetoválás. Na de hová?

Figyelt kérdés

Régóta tervezgetem, hogy kislányom nevét varratom magamra. A munkám miatt könnnyen eltakarható helyre szeretném, és nem is túl nagyra gondoltam.

Ajánlották nekem a csukló belső felét, de atól félek, mert azt mondjál, nagyon fáj.

Tetoválást magamon még a bokámon tudnék elképzelni, na de nem gáz, hogy a gyermekem nevét a lábamra rakatom????


2012. máj. 7. 11:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Az egyik barátom, a mellkasára tetováltatta.
2012. máj. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De én nő vagyok, azt kifelejtettem a meséből :))))
2012. máj. 7. 11:41
 3/10 anonim ***** válasza:
Lapocka, vagy derék?
2012. máj. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Sajnos a tetoválás hátulütője, hogy egy tűvel szurkálnak, tehát nem valami kellemes. :) Szerintem ne varrasd olyan helyre, ami idővel változik, pl. hasad, melled, oldalad, mert nagyon megcsúnyulhat. Hátul a feneked fölött szóval...Hát arra azt mondják, hogy r*bancrendszám, úgyhogy én azt sem ajánlanám. Szerintem a karod (habár ott feltűnik azért), a tarkód és a lapockád a jó választás. (Ja meg szoktam látni az új "divatot" hogy valaki az ajka belső felére tetováltat, nahát az szerintem nevetséges, oda ne!!:DDD)
2012. máj. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
kulcscsontra [link]
2012. máj. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
5%

Az se mindegy, hogy férfi vagy vagy nő.. számomra nem derült ki.

mondjuk nem értem miért akarod magadra tetoválni a nevét, a kapcsolatotokon nem változtat és azért, hogy legyen.. ha nagyon akarod, akkor a fájdalom nem tarthat vissza és ha igazán büszke vagy rá, akkor miért takargatod? Ha meg csak magad akarod látni, akkor tényleg minek??


Én a bal csuklóm belső felére szeretnék tetováltatni, de nem a gyerekem, hanem a párom nevét vagy egy szimbólumot, ami közös bennünk vagy ilyesmi... a párom nevét még a nyakamra is el tudom képzelni, nagyon tetszik a gyűrűs ujjon is és a fülben is.. szóval még dilemmázok :)


Angelina Joli a hátára varratta a fontos neveket és dátumokat, David Beckham pedig a karjára, hasára, szíve közelébe.

2012. máj. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

HA igazán büszke vagyok, miért takargatom?

Nos, egy idealizált világban ez így működik, azonban olyan munkakörben dolgozom, ahol nem venné a felső vezetés jó néven.

Amúgy nő vagyok, de ezt írtam kommentben. Azért a gyerekem nevét, mert az ő születésével zárult le egy meghatározó korszak az életemben, és az apja anyanyelvén leírva a kislányom neve gyönyörűen fest.


Én meg a párom nevét nem tetováltatnám sosem, mert párok jönnek-mennek, míg a gyereked mindig a gyereked marad.


A fájdalomtól meg nem ciki félni. Nem véráldozatot akarok hozni, hogy kötelező legyen a szenvedés...

2012. máj. 7. 14:44
 8/10 anonim ***** válasza:
az ujjadra, vagy a felkarod belső felére?
2012. máj. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

tarkóra vagy kicsit arrébb a nyakadra

könnyen takarható, a csuklódnál elég nehezen tudnád eltakarni

még a boka is jó ötlet, nem gáz, hogy oda tetováltatnád, nyáron még jól is mutat

2012. máj. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Lapockán mondjuk egy születési dátummal :) Ha lesz babám, biztos megcsináltatom :)


Vagy a csuklód belső felére. Órával, karkötőkkel könnyen eltudod takarni :)


18l

2012. máj. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!