Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szeretnék fültágítót de...

Szeretnék fültágítót de anyumék nem engedik házilag hogy tudom gyorsan kitágítani?

Figyelt kérdés
Mert 14 vagyok és sehol sem csinálják meg szülői engedély nélkül
2012. máj. 7. 20:21
 1/9 anonim ***** válasza:
házilag is csak fültágítóval lehetne tágítani
2012. máj. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem csodálom hogy anyudék nem engedik szerintem se szép
2012. máj. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
gyorsan sehogy, mert szétszakad a füled. Szó szerint
2012. máj. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
és mi a leggyorsabb módszer?
2012. máj. 7. 20:46
 5/9 anonim ***** válasza:
A csiga. De azt sem szabad gyorsan.
2012. máj. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem szabad gyorsan! Tapasztalatból mondom! Nekem kb. egy évembe telt mire helyrehoztam a kifordulást, még úgy is hogy nem tágítottam őrült módjára.

Egyébként ha már megvan a lyuk akkor helyezz bele vastagabb drótokat, szkubidút (műanyag fonál amiből annak idején mindenki karkötőt csinált :)) aztán fülpiszka pálcát majd tollbetétet. Ha nincs meg a lyuk akkor amíg az be nem gyógyul ne kezd el tágítani!

Szüleid meg biztosan gratulálni fognak hozzá, de a kicsi még összemegy, meg sem látszik majd a nyoma. :)

2012. máj. 8. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Gyorsan sehogy, mert szétreped a füled. Szép fokozatosan kell, egy alkalommal maximum 2 mm-t tágíthatsz, majd ha teljesen begyógyul (1-2 hét) akkor megint.


Egy piercer

2012. máj. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
háténvagy kéthét alatt 4 mm-rejutottam! és nekemse engedik, pedig 17éves lányvagyok..:'D sebaj, nagyontetszik,és megcsinálom legalább8asig. énelőször több fülbevalót tettembele, aztán fogpiszka, tollbetét, és ijen ecset végét nyomtam bele.. de mind végét vágd le ferdén, fertőtlenítsd le! és kendbe, hogy jobban belecsusszon!:)
2012. máj. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :)))
2012. máj. 10. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!