Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen ecsetet használjak...

Milyen ecsetet használjak akril festékhez?

Figyelt kérdés
Ma megrendeltem a vékony ecseteket, viszont kéne egy vastagabb is, amivel francia véget tudok készíteni! Olvastam, hogy természetes szőrű ecset kell az akrilhoz! Mókusszőrű, természetes porcelán ecsetem van! Az esetleg nem lenne jó hozzá? Előre is Köszönöm! :)
2012. máj. 8. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Akrilhoz a vörösnyest ecset a legjobb, kolinszky minőségben.

Nem tudom, miért akarsz akrillal francia véget festeni, mikor egyszerűbb és szebb is zseléből, vagy porcelánból.

Amúgy a vékony ecset ahhoz is jó.

2012. máj. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem próbáltam még az akrilt! Szóval elég idegen területbe kezdtem bele! Köszönöm a választ!
2012. máj. 8. 20:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor érdemes elmenni egy tanfira, mert másképp elég szenvedés lesz :( Ha nem mutatja meg valaki profi, nem biztos, hogy ráérzel, legalábbis hamar tuti nem.
2012. máj. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Még csak gyakorolni akarok! Majd szeptemberben megyek tanfolyamra! Addig meg érettségi és nyelvvizsa! És 3 egyben már sajna nem megy!
2012. máj. 9. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!