Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehet nagyobb? Bővebben...

Hogyan lehet nagyobb? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy nagyon kicsi a mellem. Tiszta lapos vagyok. Még egy 75/B-s melltartó is kicsit nagy rám. 18 éves vagyok, és még most is semmi. Bikinit se veszek fel annyira szégyenlem. Másnak olyan szép, formás. Én meg deszka vagyok. Sehová nem nő. Édesanyám 80-as melltartót hord. Nem hiszem hogy ez a genetika. Még nőhet? vagy már végleg ilyen maradok? HELP. 18/L
2012. máj. 11. 12:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Nyugalom, sok nő éli boldogan az életét kis mellekkel:) Ebből nem fog hátrányod származni a fiúk terén sem:)

/F

2012. máj. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én ha hízok akk mindig nő:)
2012. máj. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A szám nem a mellméret a melltartónál, hanem a körméret. A mell nagyságát a betűk jelzik.


Neked ezek szerint 75 A-s kéne, ha a B-s nagy.

És nőhet még, de nem biztos, hogy fog is.

2012. máj. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én is ugyanebben a cipőben járok..18 és fél évesen 75/B. szerintem ne szégyelld,egyáltalán nem ciki.nekem is gondjaim voltak vele,mindig takargattam,de aztán jött egy olyan fiú aki nem csak 'mellre megy' és elfogadtatta velem..a kis mell is lehet szép,formás is,csak kicsiben.amúgy a legtöbb férfi/fiú szerint szexi meg aranyos.amúgy képzeld el,hogy akkora tőgyed lenne,mint egyeseknek,alig kapnál ruhát magadra.így legalább akármit felvehetel.ha meg annyira zavar,hordj olyan melltartót,ami kicsit push-up.:)
2012. máj. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!