Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek is nagyon sablonos...

Szerintetek is nagyon sablonos az alábbi mondat tetoválásnak? Mit gondolnátok az illetőről, akin rajta van?

Figyelt kérdés

"Life is Beautiful."


Ilyen írásmóddal képzeltem el: [link]

És így az oldalamra: [link] Csak egy sorban és kicsit lejjebb.


Nekem nem csak vmi sablonszöveget jelent, hanem különböző gondolatok fűznek hozzá, bár eleinte én is túl divattetoválásnak találtam, de már vagy 2 éve nem tudom elfelejteni. Mit gondoltok róla?


2012. máj. 13. 11:35
 1/9 anonim ***** válasza:
minek?
2012. máj. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Minek tetoválás? Mert tetszik és mert fontos nekem amit jelent számomra, és segítene az életemben.
2012. máj. 13. 11:49
 3/9 anonim ***** válasza:
Nagyon tucat.
2012. máj. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy tetoválás hogyan tudna segíteni. Különben tényleg nagyon sablonos, nincs semmi értelme. Az emberek 100%- a tud hozzáfűzni mindenféle gondolatokat. Ha már mindenképpen akarsz csináltatni, miért nem valami egyedit?
2012. máj. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tucat
2012. máj. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem tetszik,eleve szöveget tetováltatni gáz sztem.
2012. máj. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

ha sokat jelent neked, akkor minek foglalkozol azzal, hogy mások mit gondolnak? ez elég ellentmondásos. ha ennyire fontos, akkor csináltasd meg és kész.

amúgy a bordás területen a legfájdalmasabb, szóval készülj fel.

2012. máj. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem tök mindegy hogy ki mit gondol róla? Ha a strandon vagy és látják mások, akkor annyian tucat tetkónak fogják tartani, hogy az csak na! ha nem akarod hogy tucat tetkónak tartsák, akkor odamész mindenkihez és elmeséled hogy ez megy az a gondolat fűz hozzá? ha neked jelent valamit és tetszik, akkor csináltasd meg, a többi embert meg szard le!
2012. máj. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem tegyél rá magasról, hogy tucat-e vagy sem. Ha neked fontos és szeretnéd, akkor legyen.

Nekem is van tucat tetkóm (delfin és virágok), mivel szerelmes vagyok a vízi világba és imádom a különböző szép, színes virágokat. Igaz nekem egész hátas vízi világom lesz egy hamar és teli felkaros virágjaim, szóval így nehéz letucatozni. :D

22/L

2012. jún. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!