Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Most komolyan sajnálni kéne...

Most komolyan sajnálni kéne ezt a lányt? -. -' (Akit kizártak a szépségkirálynő versenyből)

Figyelt kérdés

[link]


Szegényke tök normálisan néz ki és tudja is magáról, de annyira rossz neki, hogy nem kaphat modellmunkákat mert nem csontsovány.Tehát még ha tényleg bulimiás vagy anorexiás lenne emiatt, de semmi baja sincs neki! Hány millió lány van még aki azért nem modellkedik mert nem elég vékony ? és most tényleg ezt kell mutogatni és sajnáltatni?..megáll az ész



2012. máj. 13. 22:26
 1/6 anonim ***** válasza:
85%

"Hány millió lány van még aki azért nem modellkedik mert nem elég vékony ? és most tényleg ezt kell mutogatni és sajnáltatni?"


Pont ez a közlése a riportnak. Hogy mennyire megnyomorítják a lányokat a modellszakmában, illetve nyomorítják meg ők magukat, hogy bekerülhessenek, mert milyen önpusztításnak kell alávetniük magukat.

Nem igaz, hogy nem értesz egy riportot....:-o

2012. máj. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az elsővel.
2012. máj. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%

A riportot nem néztem meg, de tudom, hogy ki ez. A csaj nem nádszál. A modelleknél meg az kell. Lehet szembemenni az árral, csak felesleges. Most akkor minden 50 kilónál nehezebb csaj ki lehetne akadva, hogy nem lesz modell. Basszus, ilyen a világ, el kell fogadni. Ha nem tudja, akkor ott nem csak súlyproblémák vannak. Amúgy ducimodellnek még elmehet, oda jó lenne.


Az elsőnek igaza van, tönkreteszik a csajokat. Na de könyörgöm, senki nem fog fegyvert a fejükhöz, hogy nekik kötelező modellkedni, nem? Aki az akar lenni, tudja, hogy mivel jár, és vállalja. Ha nem bírja, az már az ő baja. Felnőtt nők elvileg.

2012. máj. 14. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem szánalmasak az ilyen modellek:D
2012. máj. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

De igen értem a riportot , de mint a harmadik is megmondta senki nem tart fegyvert a fejükhöz , hogy nekik márpedig muszáj modellkedni!Ennyi erővel minden 175 centi alatti lány nyafoghatna, és érdekes őket nem mutogatják a tv-ben hogy "szegény gizi csak 160 centi de ő annnyira modellkedni szeretne de ezek a szemét tervezők csak magas lányokra tervezek ruhákat!"

Vagy azért is sírhatnának egypáran mert ők bizony profi fittness modellek akarnak lenni de hiába gyúrnak és diétáznak , akkor sem lesz olyan alakjuk amilyen ehhez a szakmához kell! Érdekes ezt mindenki eltudja fogadni, és nem a szakmát kritizálják hogy miért nem teszik lejjebb a mércét!

2012. máj. 15. 09:56
 6/6 anonim ***** válasza:
Ma már minden csaj modellkedni szeretne :D Szerintem azért tanulhatnának is valamit. Csak biztos ami biztos alapon. Tisztelet a kivételnek, olyan is van pár, csak sokkal ritkább.
2012. máj. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!