Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tetoválással kapcsolatban...

Tetoválással kapcsolatban kérdeznék. Lent! (? )

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék tetkót, ha minden jól megy pár héten belül meg is lesz. De lenne néhány kérdésem:

1. Alhasra/szeméremdombra csináltatnám, ez mennyire fáj?

2.Miközben készítik, tényleg rosszul lehet lenni? Hogyan?


23L


2012. máj. 19. 20:23
 1/9 A kérdező kommentje:
és még valami: egy kis csillagot szeretnék, kb. mennyi idő alatt készül el?
2012. máj. 19. 20:28
 2/9 anonim ***** válasza:

Milyen csillag lenne? Árnyékolt, teli, mintás?

Igen, eléggé fájhat. De legyél felkészült. Mikor én csináltattam (bokára) mondták, hogy igyak sokat, egyek előtte, és legyek kipihent. Így nem fáj annyira.

Rosszullétről nem hallottam. Bár elájulhatsz, az nem kizárt. Más rosszul létet nem tudok elképzelni.

2012. máj. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egy jó tanács: vigyél csokoládét ,mert leeshet a vércukor szinted és elájulhatsz.
2012. máj. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Megnéznélek 50 év múlva...vagy inkább nem.
2012. máj. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Első kettő, köszönöm szépen, hasznos volt a válaszotok.:)

Kedves utolsó! Ki tudja, te éppen milyen leszel 50 év múlva.

2012. máj. 19. 22:47
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha van rá mód akkor beszélj a tetoválóddal előtte, hogy kb mire számíts, és hogy a rosszulléttel kapcsolatban világosítson fel.... szerintem ez a legegyszerűbb megoldás.
2012. máj. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Gondolom nem is tudod mit jelent a csillag a börtön szlengben... Előbb inkább jól válogasd meg és nézzél utána mit akarsz magadra varratni, mert ez egy életre szól.
2012. máj. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
7/7es válaszoló utánanéztem, mert érdekel hogy mit jelenthet,bár én nem a kérdező vagyok, mégis izgat a dolog, a lényeg, hogy nem találtam semmit arra válaszként, hogy a börtön szlengben mit jelent a csillag.Akár privátba(bár itt jobb lenne) elmondanád nekem hogy mit jelent?:)
2012. máj. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Igaz fiu vagyok.de nekem is van a fa***om nál tetko.meg más helyen is.az volt a leg kevésbé kellemetlen.

Rosszulét...egyél elötte közben szölöcukrot

2012. jún. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!