Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Rendeltetek már a makeuplaza-r...

Rendeltetek már a makeuplaza-ról ecsetkészletet?

Figyelt kérdés

Pontosan erre gondolok:

[link]


Milyen minőségűek az ecsetek?


2012. máj. 19. 21:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. máj. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
15.000ért biztos jó.:D
2012. máj. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nagyon jó készlet, sokan szeretik, íme néhány vélemény:


[link]


[link]


[link]

2012. máj. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, még egy:

[link]


Én is nagyon szeretném megvenni ezt a készletet, de egyelőre nem jut rá keret, majd máskor...

2012. máj. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is megvan ez a 22-es ecsetkészlet, amit a Make Up Plaza ban lehet megvenni. A legjobb ecsetkészlet, amit valaha használtam, ráadásul az ecsettartó tok is minőségi, nagyon praktikus. Nem nyeklik, mágneses a zára és jól néz ki. Tele van extra ecsetekkel és kvázi nincs benne felesleges ecset. Az ára mesés. Abszolút jó befektetésnek tartom és csak ajánlani tudom. Külföldi blogokon is csak jót olvasni róla. Egyébként tényleg semmi szőrhullás és szőr elállás még mosás után sem. Szuper!
2012. máj. 30. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azért 15e, mert nem egy pofátlan cég szerintem. A Sleek termékeit is ugyan annyiért adja, mint a gyártó honlapján. Mellesleg iszonyú jók a Coastal Scents ecsetek. Össze sem lehet hasonlítani az E.L.F. ecsetekkel, bár azt is lehet náluk kapni, de ezt ők is kihangsúlyozzák mindig.

A CS ecsetek közel olyan jók, vagy ugyan olyanok, mint a MAC. A Sigmaval pedig egyenértékű, tök ugyan az. Valószínű csak a logozásuk más. És hát persze olcsóbb a CS. Gondolom más az üzletpolitikája. Én ennek csak örülök.

2012. jún. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!