Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hol érdemes borotválni és hol...

Hol érdemes borotválni és hol nem egy fiúnak?

Figyelt kérdés

A bajszomat mindenképp borotválom, az nem téma.


A hónaljszőrzetemet is szoktam, mert kényelmetlen, viszont nem tudom, hogy ez miatt nem-e néznek rám furcsán.


A fanszőrzetemet nem szeretem csupaszra leborotválni, mert azt az érzést kelti bennem, hogy csak egy kisfiú vagyok akinek még nem szőrösödik ott lent. Másrészt pedig nem szeretem a tapintását sem, inkább levágom nagyon kicsire, csak a heréimről borotválom le.


Másik kérdés még a végbélnyílás körüli szőrzet. Azt mindenképpen szeretném eltűntetni, viszont nem tudom, mi lenne a legmegfelelőbb módszer.


A válaszokat előre is köszönöm.


15/F



2012. máj. 20. 15:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Arcszőrzet: stílustól függ, szűzbajszot nyilván jó leborotválni, hiszen még sehogy sem áll.


Hónalj: szerintem elég rövidre nyírni, nem csupaszra borotválni, nekem az a kisfiús/b.zis.


Fan: ki, hogy érzi, de a te megoldásod szerintem tökéletes. (Bár nem tudom, ki nézegeti a micsodádat ennyi idősen.)


Végbélnyílás: hagyd a francba, felesleges vele foglalkozni.


Mellkast, kart, lábat nyilván említeni sem kell, nem kell (nem is szabad) szőrteleníteni.

Hát meg ízlés dolga.


21L

2012. máj. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Arcszőrzet szerintem hülyén fest egy 15-17 éves fiún.

Hónaljat szőrteleníteném vagy legalábbis rövidre vágnám, a hónaljkutya nem szexi.

Mellkas, láb tök felesleges.

Szemöldökre középen figyelni hogy ne nőjön össze :DD

A segget eszedbe ne jusson. Azt mégis minek?

Fanszőr meg legyen rövidre vágva...

2012. máj. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem úgy pont jó ahogy leírtad. De tényleg a hónaljat elég rövidre vágni, vagy hajvágógéppel átmenni rajta.

A fannal kapcs jók a meglátásaid, nem szép ha olyan mint egy óvodásé, viszont a szexben egy nőnek nagyon zavaró tud lenni, ezért ideális ha csak rövidre van vágva. A heréről meg borotválva tökéletes.

A végbéllel kapcs... hát nem tudom én lány vagyok én mindenképp le szoktam boroválni néha gyantázni, de pasinál én még nem hallottam hogy foglalkozott volna vele. Szex folyamán nem azt fogják nézni hacsak nem....a saját nemed iránt érdeklődsz. Szerintem se foglalkozz vele, de ha téged tényleg zavar akkor viszont a gyantát tudom ajánlani, és ha nem akarsz ezzel kozmetikushoz menni mert ciki, akkor vegyél a DM-ben X-epil nevű gyantacsíkot amit otthon egyedül is könnyen el tudsz intézni. Az első alkalom kicsit fájni fog, de azért jobb mint a borotva mert ritkábban kell csinálni, és gyengíti a szőrt, míg a borotva erősít. (nekem nagyon érzékeny a bőröm és nem bírom a gyantát - én borotválni szoktam többnyire)

21/N

2012. máj. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megfogadom, hajvágógépem van, azzal szoktam a fanszőrzetemet nyírni, nem azért, mert hogy nézik, (valaki írta), hanem azért mert ha túl nagy a szőr, akkor az viszket, irritál, és nem szép. Mellkasomat karomat lábamat nem is írtam, nem vagyok én b.zi ...
2012. máj. 20. 18:08
 5/5 anonim ***** válasza:
79%

Nem buz.iság az ha leszeded :D én pl utálom magamon a szört ettöl nem vagyok buz.is csak 1szerűen nem szeretem.A hónaljat borotválom illetve ha lusta vok akkor gép, végbél és az egész fan területét is teljesen simára borotválom, panasz nem volt soha, sőt inkább dicséretet kaptam hogy nem úgy néz ki mint egy őserdő :D lány függő

Emellett a mellemet szoktam meg a hasamat nem teljesen csak annyira hogy egy csík maradjon csak, mondhatni fazon igazítani szoktam. Fiúnak a láb és a kéz szörtelenítése az viszont tényleg túlzás, vminek azért csak kell takarnia :D

19/F

2012. aug. 5. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!