Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért nyomatják mindenhol ezeket?

Miért nyomatják mindenhol ezeket?

Figyelt kérdés

[link]

Ilyen és ehez hasonló hülyeségeket. Miért kéne mindenkinek ugyan úgy kinézni?? Miért kell minden lánynak csontsoványnak és minden pasinak izomagynak lennie?? És ha nekem a második képen nekem jobban tetszik mint az utolsón?? Akkor meg én vagyok a kivétel meg a különc mi??

Miért ilyen befolyásolhatok és csőlátok egyes emberek???


2012. máj. 22. 13:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Az a baj, ha az első képen tetszik a legjobban:D Egyébként hülyeséget beszélsz és ez az egész egy nagy értelmetlen hülyeség... Mindenkinek másmilyen az ízlése, mindenkinek más tetszik. Ezzel azt hiszem, mindent elmondtam.
2012. máj. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor vagy különc, ha az első kép jobban tetszik, mint a többi.


Nem hiszem, hogy az ilyen képekkel azt akarnák közvetíteni, hogy minden lánynak csontsoványnak, a pasiknak meg izomagynak kell lenni.


A háj viszont nem egészséges, az izmos, kisportolt testtel ellentétben. Nőknél is az a szép, nem a csontsoványság.

2012. máj. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Itt azt "nyomatják", hogy hogyan szedd rendbe magad, hogyan csinálj vágásérett hájkoca önmagadból egy egészséges és egészséges kinézetű embert. Esztétikailag, egészsigügyileg változni, megéri, meg is lehet csinálni - ez a mondandója, nem a kigyúrtsággal való menőzés a tuning-fószvágenben.
2012. máj. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát az első tényleg nem valami szexi. Nem ugyanúgy kell kinézni, de ez olyan, mintha azt kérdeznéd, hogy "Miért kéne mindenkinek egészségesnek lennie?"

Amúgy gratula a képen levő srácnak, igazán kitartó volt.

2012. máj. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
És különbenis, nincs olyan, hogy te kivétel vagy, ha a zsírosabb jobban tetszik, vagy ha inkább a sportosabb-izmosabb jön be látszatra. Minden személy más ízlésvilággal rendelkezik, ezen nem kell csattogni.
2012. máj. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Félreértetek. Én tisztában vagyok azzal h mindenkinek más az ízlése. Csak ezek a képek pont azt sugalják h így kell kinézned mert ez a jó. Ez a kép pl nem áll meg ott h fogy (mert az még nekem is ok), nem, izmosnak kell lenni. Acsajokról ha ilyet csinálnak, ott sem csak fogy hanem csontsovány lesz. És egyes emberek tényleg azt hiszik h ilyennek kell lenni. Ismerek olyat aki alig evett míg zörgőcsontú nem lett.

Jah és egyébként pont a csonsoványak meg az izomagyak szolnak le leginkább mindenkit h hogy néznek ki, bezzeg nekik mannyi munkájuk van abban ahogy kinéznek. Mintha bárki is fegyvert fogna rájuk h csinálják

2012. máj. 22. 13:41
 7/8 A kérdező kommentje:
De ez igenis azt mutatja h izomagynak kell lenni. És am sztem úgy is lehet egészséges valaki h nem csontsovány v kigyúrt. Akinek van 1 KIS pocija az miért nem lehet egészséges?? Nem a nagyon kövérekről beszélek, csak azokról akik nem kalória számolgatással töltik a napjaikat
2012. máj. 22. 13:44
 8/8 anonim ***** válasza:

A jelenség, amiről beszélsz, szerintem nagyon is létezik manapság, ezzel nem szállok vitába. Az lenne a nyerő, ha mindenki tök egyforma lenne. Ettől független ez sosem lesz így, és mindenki tovább fog kínlódni, aki nem hasonlít az aktuális szépségideálra. Pár évtizeddel ezelőtt a lányok kicsit hízni szerettek volna, akkor az volt a szépségideál, most pedig csontosra kell fogyni mert akkor vagy szép. Ez mindig is így volt, és így is lesz.


Viszont az tény, hogy a legtöbb férfi szerintem szeretne izmos lenni, és ez a kép pusztán csak jó motiváció számukra, hogy igenis, meg lehet csinálni, ha nagyon akarja az ember. Ezzel nincs semmi gond. :)

2012. máj. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!