Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lehetek túl vékony a modellked...

Lehetek túl vékony a modellkedéshez?

Figyelt kérdés
172 cm magas vagyok,épp a minimum,de ehhez csak 43-44kg. (Világéletemben ilyen vékony voltam,anyukám is ilyen,nagyon nehezen jön fel 1kg is,de betegség esetén gyorsan olvad le:S)

2012. máj. 24. 17:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem hinném.Nézd meg az alábbi képeket.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


És a sok hülye ügynökség meg foglalkoztatja őket ahelyett hogy sürgősen kórházba szállítanák...bocsánat hogy elkanyarodtam,szóval tudom hogy te nem tehetsz róla,ezzel csak azt akartam mondani hogy nincs olyan a modelleknél hogy túl vékony.Sajnos.Pedig kéne.

Egyébként próbálj meg sportolni,izmosodni hátha kicsit vastagabb lennél.

2012. máj. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

uuuuu ezek a képek sokkoltak!:/ A 3.ra hasonlítok leginkább,de nagyon előnytelen róla az a kép,a többieket el se akarom hinni,h léteznek!:O

Egyébként köszönöm a válaszod! :)

2012. máj. 24. 17:32
 3/7 Moniquita-999 ***** válasza:

Igen, lehetsz. Bár furcsának tűnik amit most leírok, de igaz. Én is nagyon vékony vagyok /voltam. Az egyik tanárnőm ajánlotta a modellkedest nekem, gondoltam, 1 próbát megér. Minden jó volt, amikor elmentem egy fotozasra, ahol-amellett, h se a bőröm színe, se füleim se feleltek meg az elvárásoknak- azt mondtak, h túlságosan vékony vagyok. 175/45 vagyok.


Aztán teltek az napok, a hónapok és valamiért visszahívtak. Nagyon örültem, és munkákat is kaptam, de sohasem felejtem el, h nagyon sok fotozasra mikor meglátták, h milyen vékony vagyok, inkább nemet mondtak, rengetegre.volt, h a nadrag egyik szaraba mind2 lábam belefért, pedig egyáltalán nem volt nagyméretű a naci.. Szóval az sem jó, ha túl sovány vagy, saját tapasztalatból mondom!

2012. máj. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm,sejtettem...illetve pont ettől féltem,mert a "normál" méretű ruhák sokszor nagyok rám,és nem mindenből van 34-es,XS-es méret még akkor se,ha a modellek az átlagosnál (jóval) véonyabbak.
2012. máj. 24. 17:57
 5/7 anonim ***** válasza:
Állítólag a Vogue magazin már nem foglalkoztatja a nullás méretű modelleket..Ettől függetlenül szerintem megpróbálhatod, végül is ez csak az ő kritériumuk.
2012. máj. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Na azért a linkelt képeken anorexiás nők vannak zömmel... az megint más műfaj.

Munkát tényleg nem nagyon fogsz kapni, mert sok helyen 50 kiló alatt nem lehet kifutóra menni.

Meg amúgy sem viszik, a modellek szabvány méretű, járkáló ruhafogasoknak vannak kb (senkit nem bántani akarok ezzel, de csúnyán fogalmazva ez az igazság), ha nem vagy szabványméret, rád kéne igazítani a ruhát, de minek vacakolnának vele, ha van kismillió pont megfelelő méret...

Amúgy nem tudom, kivizsgáltattad-e már magad, simán lehet valami betegség a háttérben. Miután anyukád is ilyen, az első amit vizsgáltatnék, a lisztérzékenység, tipikusan öröklődik, és sokszor kb. ennyi a tünete, évek során viszont komoly következményei is lehetnek - már a túl alacsony súllyal együtt járó dolgokat leszámítva. De még millió lappangó oka lehet, érdemes utánajárni. :)

2012. máj. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nagyon vékony vagy.:/

De a harmadik linkes modell a legvékonyabb az utolsón is ő szerepel.2006ban halt meg anorexia miatt.

Sokkolóak a képek..

Menj szépen a gyógyszertárba váltsd ki egy VAS tablettát azt szedd.Attól étvágyat lehet kölcsönözni.És talán hízhatsz tőle.Utólag is de drukkolok :/ :)

2012. nov. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!