Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Segítettél valaha egy ronda/bé...

Segítettél valaha egy ronda/béna pasinak?

Figyelt kérdés
Mit mondtál, mit csináljon? Hány pontot lépett előre végül az ürge egy 10-es skálán?

2012. máj. 27. 22:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem pontozom a férfiakat.

Végül is, volt olyan akinek próbáltam segíteni, de nem sokra mentem. Ő tudta.

2012. máj. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De pontozd, csak az én kedvemért... az első pasit akit meglátsz... 1-10
2012. máj. 27. 22:37
 3/8 anonim ***** válasza:
A szomszéd srácnak már segítettem, extrém ronda külseje volt sajnos és egyáltalán nem adott magára semmit, stílusa sem volt csak egy ilyen nagyon nyers hús volt ami szinte nem is tudom megmondani milyen stílusa volt. Először is a stílusán kellett változtatni mondtam neki hogy legyen közvetlen mindenféleképpen próbáljon beszállni a beszélgetésekbe. A másik öltözködésre nagyon régi ruhákat vett magára és olyanokat amikben elég bénán nézett ki sajnos, mondtam neki hogy vegyen fel lazább ruhákat farmert hordjon mert csak melegítőt vett fel mindenhová abba ment. Finoman szólva közöltem vele hogy ha ezeket betartja amiket mondtam neki akkor kifog nézni valahogy. E mellett persze a hajviselete nagyon undorító volt zsíros nem ápolt meg minden más abból a fodrász nővérem csinált neki egy normális hajviseletet illetve leborotváltattam vele a nagyon visszataszító bajszát ami már rémálom volt rajta illetve a pattanásait is kezelte, plusz minden nap elhívtam magammal futni meg edzeni. Egyébként mi szomszédok régóta barátok vagyunk csak ő az a csöndes otthon ülő típus volt én meg az ellenkezője. De amint mondta hogy ő is szeretne egy kis életet meg nőket akkor mondtam neki hogy oké nincs gond csak változtasson néhány dolgon amiket az előbb felsoroltam. Elég hamar belejött mindenbe most már egy átlagos srácnak mondható ha 10 es skálán pontoznom kellene akkor azt mondom hogy. olyan 7/10 és ez előtt olyan 4/10 körül volt. Furcsa egy srác még a mai napig is de legalább belekóstolt a csajozós bulizós életbe.
2012. máj. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ha ezek igaz eredmények, neked legalább félállásban tanácsadással kéne foglalkoznod...:D
2012. máj. 27. 22:45
 5/8 A kérdező kommentje:
De a 4/10 ből az már extrám ronda?? És a bajusz az csúnya?
2012. máj. 27. 22:47
 6/8 anonim ***** válasza:
A bajusz a férfiak 95%-ának nagyon nem áll jól, de attól is nagyban függ, hogy milyen bajuszról beszélünk. Én még így konkrétan nem segítettem egy ronda pasinak sem, de mióta a bátyámmal eljárok vásárolni, és irányítgatom, hogy mit vegyen fel, milyen legyen a haja, azóta döglenek utána a csajok, őt nem tudnám pontozni, bár eleve nem volt reménytelen eset (magas, sportos, csak kicsit kellett rajta csiszolni)... De amúgy simán bevállalnék egy ilyen "átalakítást". (20L)
2012. máj. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ez azért van mert jó arc vagy...:D
2012. máj. 28. 06:14
 8/8 csokissüti002976 ***** válasza:

Aha, a következő volt:

"-...és azt mondta, hogy kéne egy csaj, aki helyre tesz..."

én:"Oké, akkor ne legyél ilyen töketlen és ne nyafogj állandóan, mint egy kislány!" :DDD

tádámmm. :D

2012. máj. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!