Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szokjak vissza a szőrtelenítésre?

Szokjak vissza a szőrtelenítésre?

Figyelt kérdés

Nemrég léptem ki egy hosszabb kapcsolatból. A barátomnak minden téren fontos volt a természetesség, ezért kicsit ellustultam a szőrtelenítést tekintve...

Azért ne állandó dzsungelt képzeljetek el mindenhol (a hónaljamat pl még életemben nem hagytam beszőrösödni), inkább a lábamon fordul elő, meg esetleg bikinivonal (alul viszont szintén mindig leszedtem). Kérdésem, hogy a mai pasiknak ez mennyire fontos? Egyébként csinos vagyok, adok magamra...de ahhoz vagyok szokva, hogy semmit nem vesz el a szexisségemből néhány szál szőr :)



2012. máj. 28. 12:15
 1/10 anonim ***** válasza:
62%

Hát.A szőrtelenség nekünk nőknek nagyon is fontos.A lábon meg különösen.Szoktam látni a férfiak tekintetét amikor egy szép szőrtelen "fényes" női lábon végig fut a tekintetük és szoktam látni amikor egy szőrös női lábon végig fut.Az utóbbinál nem tudják hogy röhögjenek vagy hányjanak.Az előbbinél meg meresztgetik a szemeiket.


Az intim szőrtelenítés az vagy teljesen csupasz vagy fazonírozva minimális szőrrel.A bikinivonalat mindenképpen szedd le.

2012. máj. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nem csak a párom miatt szőrtelenítek. Például imádom ha borotválkozás után összeérnek a vádlijaim, olyan jó érzés, hogy sima. :)

A barátod pedig elég különleges eset, szerintem nem fogsz még egy ilyet találni, úgyhogy valahogy szokj vissza rá.

2012. máj. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
Lányok, különben nem jól gondoljátok, nem minden fiunak tetszik a csupasz, és lehet h meglepő, de a pasik majdnem felének a természetes tetszik. Sokan csak azért mondják h a csupasz a jó, mert úgy gondolják, ez a menő, és ezt kell mondani, de közben otthon a neten, meg a természetes csajokat nézik. Sztem, ha épp nincs párod, olyan legyen az intim részed, amilyen neked tetszik, lehet szőrös, v fazonos, csupasz, magadnak csináld. Nem égő az sem ha nem borotválod, ha tudod h látják. Ha meg lesz kapcsolatod, úgyis kiderül, mi tetszik a másiknak. De vigyázz arra is, ne ess az abba a csapdába amit az elején írtam. A pasi menőségből a csupaszra bukik, közben bejön neki a természetes is, csak nem meri neked mondani mert azt hiszi, kineveted. Jobb esetben, nem a szőrösségért v szőrtelenségedért fognak szeretni, aki meg igen, az meg egy barom.
2012. máj. 29. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Na, lehet, hogy mégis találok még egy hasonlót? :))
2012. máj. 29. 11:00
 5/10 anonim ***** válasza:

Nyugi senki nem néz igénytelennek, pár szőrszál miatt. Én férfi és nőtársaságba is forgolódok, de csak nők csinálnak gondot a csupaszságból. A pasiknak a természetes is bejön, főleg ha bele van zúgva az illetőbe.


Szóval tégy belátásod szerint. Ne divatból, ne kényszerből tedd amit teszel. Azért tedd, mert neked így jó.


22/L

2012. jún. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát az tuti hogy a szőrös lábakat nem szeretik. Mármint persze ha sötét szőrről van szó. Mert mondjuk egy szőke pihés láb senkit nem zavar.
2012. júl. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 franciacsaj válasza:
Az nem baj, ha pl. a lábad nem mindig szőrtelen.. Ha szembeállsz a tükörrel kb. fél méterre a tükörtől és nem látszik, hogy szőrös akkor nem para. ;) (de ha nagyon látszik akkor gondold át, hogy mivel tudod elterelni a figyelmet vagy szőrteleníts.)
2012. szept. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Hát, úgy nem hinném, hogy látszik, de ha végigsimítom, eléggé selymes már a szőr:D

Amúgy időközben fazoníroztam alul (csíkra), mert amikor szóba jött az új srácnál, valami olyasmit bírt csak kinyögni, hogy "igen, feltűnt"..:D

2012. szept. 11. 22:19
 9/10 anonim válasza:
Ha úgy látod jónak akkor szőrtelenits, de például a korosztály is sokat számit..:)
2012. szept. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
69%
Igen, szokj vissza, max ha a következő pasid magától szól, akkor nem kell, de addig jobban jársz, ha szőrtelenítesz
2012. szept. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!