Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 18 vagyok fog még nőni a mellem?

18 vagyok fog még nőni a mellem?

Figyelt kérdés
Elég későnérő vagyok, 14 évesen jött meg és akkor kezdett el nőni. De egy kis idő után abba hagyódott és 4 éve hogy még a 70/A melltartóban is szinte elvész. Próbáltam minden ilyen titkos módszert de már elegem van, ennek ellenére van barátom ő elfogad de én magamat nem mert még fürdőruhát se merek felvenni! Műtessem meg vagy szedjek gyógyszert?
2008. ápr. 25. 13:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. De ettől még nem dől össze a világ. Ismerek egy rakás olyen hapit, aki a kis mellű nőkre bukik. Meg amúgy sem ez a lényeg. Szerintem.
2008. ápr. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem meg fog noni! 20evesen szultem a kislanyomat es 1evig szoptattam, miutan abba hagytam a szoptatast ugy ossze koppantak, mint amilyenek voltak azelott! De most 30eves koromra egesz jo nagyok lettek, pedig csak 10kg hiztam. Most egeszen jok! Nagyon orulok:))

Ja! Gyogyszert nem szedek!

2008. máj. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A párod ígyis úgyis szeretni fog, ha ettől félsz, valakinek tipikusan az kisebb mellű lányok jönnek be :) Megértelek, de szerintem ez miatt nem kell,hogy "kisebbségi" érzésed legyen, Te így vgy Te és így fogadd el magad és így szeresd magad ;) Nem a kosárméreten múlik az életünk :)
2008. júl. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!