Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tegyek? (Minden leírtam lent)

Mit tegyek? (Minden leírtam lent)

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok, most ballagok. Az a gond, hogy a szüleim úgy kezelnek mint egy kislányt...

Szeretnék melltartót hordani, mert már lógnak a melleim és a top nem elég, mert átlátszik a mellbimbóm és szinte semmit sem használ..:( Az összes lány hord az osztályból csak én nem. Az egyik barátnőmnek felpróbáltam a melltartóját 75/A-s volt és jó volt rám, egyáltalán nem lötyögött, szépen kitöltötte a mellem.

Mikor kifestettem magam sulibulira akkor is leszóltak..

Már lassan másfél éve menzeszelek. Mikor megkérdeztem, hogy leborotválhatom-e a lábam, érveltem, vittem neki ilyen kis füzetet is amiben le van írva a szőrtelenítésről minden, tudjátok az ilyen "felvilágósító kisfüzetecske" azt mondta, hogy nem. De megcsináltam titokba, mert már nyár van és szőrös lábra térdnacit meg rövidnacit nem akarok felvenni és azt sem szeretném, hogy lerohadjon a lábam, szóval titokban megcsináltam, de ezzel is lebuktam-.- és anya leszidott, meg mondta, hogy "már sokszor elmondtam, hogy ne csináld"...

Annyira utálok pólóban lenni, annyira gázak a melleim, anyának meg ezek után nem is merem felvetni a kérdést, hogy lehet-e, mert ráadásul ő nem is hord, de nekem nagyobb a mellem, mint az övé...Azon gondolkoztam, hogy veszek egyet titokban csak félek, hogy mi lesz ha kiderül...

Pedig látják, hogy a barátnőim hogy néznek ki.

Bocsánat, hogy ennyit írtam, de már kiakartam adni magamból:(

Előre is köszönöm a válaszokat.


2012. jún. 15. 17:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Uhh, nagyon sajnállak. Bocs hogy ezt írom de anyukád nem normális. Sok szülő észre sem veszi, hogy mennyire el tudja cseszni a gyereke mentális fejlődését.
2012. jún. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Húú szegény :S Bocsi hogy én is ezt írom, de anyuddal tényleg van valami gond...szerintem még mindig az ő pici kislányát látja benned. Én a te helyedben tuti hogy spórolnék egy kis pénz és vennék magamnak melltartót. Légy önálló és anyukád be fogja látni hogy már nem vagy olyan kicsi.
2012. jún. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Beszéld meg anyukáddal, hogy ez már azért gáz. Van már akkora melled, hogy hordj melltartót, és nagyon kínosan érzed magad anélkül, meg nem is túl esztétikus látvány.

Nem műkörmöt akarsz, meg sz*rrá sminkelni, mondd meg neki nyugodtan

2012. jún. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

úúúú nagyon sajnállak...

én 13 vagyok az első melltartómat 12 évesen kaptam, borotválni kb fél éve keztem... és most kaptam egy magassarkút is:)

szerintem beszélj anyuddal, mert neked ez így nem jó... van egy barátnőm akinek ilyen az anyukája (ilyen volt) a barátnőm már öngyilkos akart lenni, búcsúlevelet írt mindenkinek... szerencsére az oszt főnökünk észrevette, hogy nincsen túl jól, behívatta a szüleit, ők nem értették mi a baj... később a barátnőm leült velük beszélni eléggé hosszasan, hogy kell neki a szabadság mert nem kicsi már annyira, van saját élete is

2012. jún. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Olyan rossz, nem nagyon merem ezt a témát felhozni..mikor meglátta, hogy leborotváltam a lábam akkor leszidott és furán is viselkedett...

Arra gondoltam, hogy veszek egy melltartót és azt mondom, hogy a barátnőmtől kaptam:/

Vagy nem tudom, de ez így eléggé rossz:(

2012. jún. 15. 20:42
 6/7 anonim ***** válasza:

4.vagyok

szerintem mindenképpen beszélj vele... végülis van saját életed, és 14 évesen te is hozhatsz döntéseket...

mond meg anyudnak, hogy azért mert ő nem hord melltartót, te szeretnéd, mert rosszul érzed magad a bőrödben és ciki neked

és lehet hogy az ő gyerekkorában nem kezdődött ez 13-14 éves korban, de te neked miért kell olyannak lenned mint ő? lehet hogy neki nem tetszik hogy te mit csinálsz de van saját életed, és ezeket a dolgokat nem tilthatja meg (gondolom nem vagytok annyira rossz anyagi helyzetben tehát végképp nem értem)

2012. jún. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hát nem vagyunk, teljesen igazad van:)

Köszönöm a válaszokat!

2012. jún. 16. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!