Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Megnéznétek a blogom? Írjatok...

Megnéznétek a blogom? Írjatok ötleteket, hogy milyen posztokat csinálhatnék? Vélemény a blogról?

Figyelt kérdés
[link]
2012. jún. 17. 12:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Írhatnál egy rövid bemutatkozó szöveget oldalra, akár magadról, akár a blogról, hogy mi is ez.

Kicsit lehetne színesebb, de ne vidd túlzásba (plusz 1-2 szín dátumnál, bejegyzés láblécénél). Nem jó az, amikor kiég az ember szeme. :)

Egyébként ne várd el, hogy sokan fognak kommentet írni, rengeteg ilyen kis eldugott blog van!


Ha bármilyen kérdésed van, szívesen segítek. :)

2012. jún. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A design lehetne szebb, plusz találj ki a blognak valami fantázianevet, mert azénhétköznapjaim, nem a legkreatívabb :D Szerintem egy-egy post ne csak 2-3 mondatból álljon, inkább legyen ritkábban bejegyzés, de az igényes legyen.

Az oldalsávba tegyél még információkat, magadról, a blogról, ilyesmi:)

2012. jún. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon unalmas...úgy csinálsz mintha valami sztár lennél hogy minden lépésedről írsz. Már ne is haragudj meg de senkit nem érdekel.. Inkább vegyél egy naplót és abba írogass, képeket abba is tehetsz.
2012. jún. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tucat.
2012. jún. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Első két válaszoló köszönöm,sajnos semmi fantázia nevet nem tudtam kitalálni ezért ez lett a blog neve:/

Harmadik válaszoló - neked is köszönöm a válaszodat,nem úgy akarom én ezt írni mintha sztár lennék,úgy akarom írni hogy tudják mások mi történik egy egyszerű hétköznapi lánnyal(:

2012. jún. 17. 19:23
 6/6 anonim ***** válasza:
Amúgy ha nem tudsz kitalálni egy eredeti nevet, puskázd le valami sminktermék vagy körömlakk fantázianevét :D
2012. jún. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!