Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nekem miért nincs nagyobb...

Nekem miért nincs nagyobb mellem? (lent)

Figyelt kérdés

A tesómnak ennyi idős korában nagyobb melle volt, mint nekem és szerintem anyának is. Anya ugyanilyen vékony volt ennyi idősen, mint én. A tesóm 1-2 kilóval nehezebb csak. De az enyém miért nem olyan nagy, mint az övék? Azt sem lehet kifogásképpen mondani, hogy egyikőnk apára a másikunk meg anyára ütött, mert a tesóm inkább apára, én anyára.

Sőt, a fiatalabb unokatesómnak is nagyobb van.

Csak én lettem ilyen? Miért?


2012. jún. 25. 18:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerinted ki tudja ezt megmondani? Mindenki más típus, az öröklés sem egyforma. Nagyon sok dolog befolyásolja ezt. Hány éves vagy egyáltalán?
2012. jún. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
19
2012. jún. 25. 18:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy akkor már nem sok változás fog bekövetkezni. Fogamzásgátló hatására sokaknál nő a mellméret, de ez sem törvényszerű. Szeresd meg a tested olyannak, amilyen, más lehetőséged nagyon nincs (csak a műtét, de az meg túl komoly dolog, hogy indokolatlanul belevágj). :)
2012. jún. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsot
2012. jún. 25. 18:43
 5/5 anonim ***** válasza:
legalább nem lognak:)
2012. jún. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!