Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Normális hogy előbb fogy ki a...

Normális hogy előbb fogy ki a dezodor mint a tusfürdő?

Figyelt kérdés
Csomagban vettem Axe tusfürdőt, dezodort és parfümöt. A dezodor már kifogyott mikor még a másik kettőben van. Ez nálatok is így megy? Vagy túl sokat fújok?
2009. júl. 7. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
háthallod...:D ja fújós? a fújós deok nekemis néha hamarabb fogynak ki, mint a tusfürdők.
2009. júl. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
a spré az elöbb kifogy nekem mint egy tusfürdő de a golyós dezodorom nem xD
2009. júl. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
a kettőt nem egymáshoz méretezik, szóval normális :)
2009. júl. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Micsoda problémák :D

Szerintem a dezodor olyan 150 ml-es a tusfürdő meg 200. vagy mennyi? Nem tudom pontosan, mert én nem azt használok.


Szerintem teljesen mindegy, változó kinek mennyi idő után fogy ki. Akkor kell újat venni, amikor elfogy és kész. Normális. Biztos csak annyit fújsz, amennyit szükségesnek érzel, szóval teljesen normális.

Nekem sose fogyott még ki egyidőben. És dezodor válogatja mennyit kell belőle fújni. Van amelyikből kevesebb is elég a másikból pedig többet kell fújni, hogy úgy érezd jött is valami a flakonból.


vegyél másik dezodort. ( vagy használj több tusfürdőt :DD)

2009. júl. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!