Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit szóltok, ha megláttok a...

Mit szóltok, ha megláttok a strandon egy fehér bőrű, szőrös hasú és kezű lányt?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is légyszí!!
2012. jún. 26. 16:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Bocsi tényleg kérdező >.< Elég bunkó voltam...

Szóval nekem is fehér a bőröm és hozzá jó fekete szőrszálaim vannak, főleg a lábamon. Én a lábamról szemöldökcsipesszel is szedem évek óta, annyira megritkult már hogy alig maradt pár szőrszál a vádlimon :D Meg ha néha leepilálod, legyantázod az is jó. A gyantát jobban szeretem mert gyorsabb. :D Kezemmel nem sokat problémázok, leborotválom és kész. A hasammal én sem nagyon tudok mit kezdeni, szemöldökcsipeszhez túl vékonyak a szálak, epilálás ott baromira fáj... De azért néha leepilálom meg néha leborotválom ha úgy van.

Nem tudom, hogy mennyire vagy szőrös, mert vannak olyan lányok akiknek már tényleg nagyon az, és az elég gáz szerintem :S De a strandon senki nem veled van elfoglalva elhiheted.

2012. jún. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

a fehér bőr... cserélnék veled szívesen... ázsiai vagyok és tökre barna a bőröm... és utálom... :S

a szőrhöz pedig azt tudom mondani, hogy én most úgy vagyok, hogy nekem eleve gyenge a szőr a kezemen, azzal nem nagyon szoktam foglalkozni, de amikor nagyon úgy érzem, leborotválom (persze utána 1 hétig vigyázok hogy senki se érjen a karomhoz mert szúr.... amikor visszanŐ), a lábamon pedig leborotváltam aztán most szemöldökcsipesszel kezdtem el szedni, viszont nem áltom hogy ritkulna... ezt neked is ajánlom a hasadon... a kezeden nyilván nem nagyon tudod c sinálni mert egyik kezeddel tudod, másik kezeddel nem... ott a gyanta... :)


egyébként nem szólnék semmit. mindenkinek magánügye ez a szőr dolog. nem ítélek el senkit emiatt. ha a hónalja szőrös, az sem érdekel igazából... szerintem mindenkinek magűnügye tényleg...


15/L

2012. jún. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Utolsó: ne hagyd abba a szemöldök csipesszel való szedegetést. Nem egyik napról a másikra ritkul, én kb annyi idős koromban kezdtem mint te, és most már alig van 1-2 szőrszál a lábam belső felén, szerintem már vissza se fog nőni soha :D

19/L

2012. jún. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ezt: [link]
2012. jún. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!