Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk ez bejön nektek? Kép...

Fiúk ez bejön nektek? Kép lent! Hány évesnek tippeltek test alapján?

Figyelt kérdés
[link]
2012. jún. 27. 12:47
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
Lehetetlen, hogy egy nőnek ilyen téglalap alakja legyen. Te egy transzszexuális vagy, és épp most készültek el a szilikonmelleid?
2012. jún. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
Szerintem eléggé furcsa, bár ruhában biztos csinosabb. De ha a melleidet nem nézném, akkor olyan, mintha egy férfitestet látnék. Nincs derekad, teljesen egyenes, téglalap az egész. De a melleid, szépek, de ne polcold fel ennyire, nagyon rendellenes...
2012. jún. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 laci911 ***** válasza:
Én nem tudom kinezetre oké ha nem dohanyzol mert azt nem tudom el viselni az egy dolog ,hogy van hasa mert nem szuper model aki naponta meg eszik 1kiflit meg fél kiló répát gondolom nem kŐ gazda mert itt van és értéktelen véleményét vár inkább kerdezz meg valakit akit ?baratnak nevezel ? esetleg az tud valamit mondani .inkább azt mondom ,hogy kezdj valamit magaddal mert kezd megtelitodni a az összes valóság show ahol csak a kinezet szamit ha valamire a való n akarsz lenni akkor tanulj mert szüleid nem fognak 50éves korodig tartani .Röviden akit itt kommentel az csak meg akar baszni csak az életbe ha talalkoznatok akkor csak esetleg annyit tudna mondani ,hogy szia mert vagy kinezetre nem megfelelő vagy mert túl béna mert csak itt tud bokolni . Ha meg esetleg engem akarna valaki fikazni akkor rajta de én csak röhögni járok fel meg nezni a sok Einsteint aki itt probal élni rá kell jönni ,hogy létezik egy olyan ,hogy élet meg személyek akiknek van véleményuk és meg lehet kérdezni mert a net az személytelen.
2012. jún. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
Ha nem lenne a melled a nyakadban, lehet jó is lenne, de az elvág mindent.. 19/L
2012. jún. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim válasza:

Melltartó lehetne nagyobb, ez olyan furán összenyomja...

Elég jól nézel ki, talán a hasad és a combod kicsit duci, csinálj napi pár felülést, és a has megoldva :D

A korodra nem jöttem rá, valahol 16-20 között lehetsz.

2012. júl. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim válasza:

Megnéztem.

Nekem ez tetszik, van valami természetes hatása, ami nagyon megfog.

A push-up engem nem zavar.

A tippem 18-19.

2013. jan. 10. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!