Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy lehetne szélesebb csípőm?

Hogy lehetne szélesebb csípőm?

Figyelt kérdés
2012. jún. 27. 21:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Szülj egy gyereket :-D

Viccet félretéve, kb. ennyit tehetsz, nekem is a szülés után lett nőiesebb csípőm, mert nem húzódott teljesen vissza a csontozatom, és így sokkal formásabb lettem :-)

2012. jún. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálam genetika... de legalább kerek :D Próbáld ki mondjuk a görkorcsolyázást. A nagyon szép izmokat tud a popóra pakolni, ezzel a csípőd is formásabb lesz
2012. jún. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
1 válaszoló, kicsit fura lenne 14 évesen xDD 2. Köszönöm, ki fogom próbálni
2012. jún. 27. 21:29
 4/5 anonim válasza:
szia! szerintem úgy igazából nem lehet nagyon tenni valamit várd meg amíg teljesen "kifejlődsz" nekem is 14 évesen kezdett el szélesedni a csípőn. mondjuk én röplabdáztam és sokat sportoltam. :)
2012. jún. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
14 évesen mit akarsz? Én kb 20 évesen kezdtem formásodni. Adj magadnak/a testednek időt a nővé váláshoz :)
2012. jún. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!