Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az baj, ha én tökéletesen...

Az baj, ha én tökéletesen elégedett vagyok a testemmel?

Figyelt kérdés

Nem vagyok se kövér, se vékony, pont jó vagyok, kissé sportos. Látom, hogy nem elég kemény a fenekem, meg ilyesmi, de engem nem zavar, nem parázok diétákon, mint más lány ismerőseim. Sportolok, de ha van kedvem, hetente 2-3x. Ez baj? Szerintük ha megelégszünk nem törekszünk, hogy jobbá váljunk. Én szerintem meg a törekvés egy állandó stressz és nem fogadja el magát.

Az egyetlen, amivel nem vagyok megelégedve az arcbőröm, ugyanis elég gyakran előjönnek sajnos a pattanásaim, pedig már nagyon sok minden kipróbáltam, orvos is látta, de emiatt sem vagyok szomorú, nem chipset eszek minden nap, nem tehetek róla.

A barátnőim látják rosszul a dolgokat, vagy én? Esetleg mind a kettő megállja a helyét?


2012. jún. 29. 16:52
 1/6 anonim ***** válasza:
A leírásodból szerintem egészséges testképed van, örülj neki. :) De hány kg, centi vagy?
2012. jún. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem baj, végre valaki aki meg van elégedve magával :) pl. Én is lány vagyok és nem érzem magam tökéletesnek. Hiába mondják mások.

Csak annyit fűznék hozzá, hogy azért nem kell átesni a ló túlsó oldalára sem, konkrétan másokat leszólni és dicsekedni, flegmán viselkedni. Nem azért írom ezt, mert te az vagy vagy úgy viselkedsz, csak sajnos elég sokszor párosul ezekkel.

De mégegyszer, örülök, hogy te meg vagy elégedve magaddal, tartson sokáig! :)

2012. jún. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Első, 160 cm vagyok és 52kg. Van rajtam husi meg izom is.


Második, én sem szeretem, ha leszólnak másokat! Viszont hozzátenném, hogy akarva akaratlanul kialakul bennem egy igen negatív vélemény, amikor 100kg-os embereket látok a mekiben, vagy az utcán kólát inni és majszolni a csipszet.:(

2012. jún. 29. 18:56
 4/6 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Persze, ez bennem is megvan. Nem kezdek el ott fintorogni és megszólni őket, de én rossz véleménnyel leszek róluk. De örülök, hogy nem ilyen vagy :)
2012. jún. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"kialakul bennem egy igen negatív vélemény, amikor 100kg-os embereket látok a mekiben, vagy az utcán kólát inni és majszolni a csipszet.:("

Ha 50-52 kg emberek tömik a BigMacet meg tolják az arcukba a chipset, akkor elmarad ez a negatív hatás?...

(Nem vagyok 100 kg, és nem járok ilyen helyekre. Meg csak light kólát iszom. Csak kérdezem tényleg.)

2012. jún. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Engem is látnak kólát inni, nem erről van szó, de havonta 3 dl semmi, ők meg sokszor egyedül 2l-eset isznak, azért ez sem mindegy, néha én is eszek egészségtelen ételeket, de tény, hogy aki minden nap ezt eszi/ issza, azon meg is látszik.
2012. jún. 29. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!