Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Természetes módon nem lehet...

Természetes módon nem lehet nagyobbítani a mellet? (többi lent)

Figyelt kérdés
Még elméletileg fejlődéseb vagyok, a mellem 2 éve mégsem nőtt egy centit sem. Esetleg vannak olyan kaják, vagy torna gyakorlatok, amik segítik a növekedését?
2012. júl. 5. 17:57
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja, és ha hirtelen híznék pár kilót, az segítene? 161 cm, 47 kg vagyok.
2012. júl. 5. 18:04
 2/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Mekkora a melled?
2012. júl. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Állítólag a zabtól nő. Féléve minden reggel zabkását eszem, 5 centit nőtt a mellbőségem[76->81cm], pedig kilóban nem változtam. De az is lehet, hogy csak bebeszéltem magamnak, hogy ettől nőni fog, és ezért nőtt.xd
2012. júl. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nyújtófa
2012. júl. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
3.: nem gondolnád, hogy akkor minden nő zabkását enne éjjel-nappal?:d
2012. júl. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok, de direkt nem írtam a korom, mert 2 éve egyáltalán nem nőtt, tehát leállt.
2012. júl. 5. 18:29
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor hízna, és azért nőne..:D azért mondom én is, hogy szerintem csak bebeszéltem magamnak, mert sokan írták, hogy a zabtól nő és stb. Meg mondjuk örülök, hogy elkezdtem azt enni az agyoncukrozott péksütik helyett, sokkal finomabb.
2012. júl. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem 15 évesen alig volt mellem. Utana picit nőtt, de még akkor sem volt mellnek nevezhető. 2-3 éve érzem magam igazán nőiesnek, és most van két szép formás kis mellem. Nem változtattam semmin. Várd ki, amíg felnősz, addigra kialakul. Még fiatal vagy, biztos változni fog.
2012. júl. 7. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!