Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az emberek nagy része miért...

Az emberek nagy része miért ítél első látásra?

Figyelt kérdés

én egy 18 éves elkeseredett lány vagyok....

Az emberek nagy része elítél,lenéz engem...úgy,hogy még egy szót sem váltottak velem!

Beképzeltnek,egoistának tartanak....De ezt hogy lehet megállapítani valakiről úgy,hogy még nem is beszéltél az illetővel?

Szeretek kihivóan öltözködni..nagy kivágás,miniszoknya....de én igy érzem jól magam...És szerintem ezen nincs semmi elítélnivaló...

Szeretem ha tetszem a férfiaknak...ha megnéznek...melyik nő ne szeretné?...

Nagyon nehezen ismerkedek....nehezen találok barátokat..pont ezért..mert mindenki első látásra elítél...hogy én biztos egy beképzelt,ócska ribanc vagyok!:(

A férfiakkal is ugyanez a helyzet-...nem mernek odajönni hozzám...pedig nagyon néznek,mosolyognak is...én is visszanézek,mosolygok...de nem jönnek oda!....

Az emberek kerülnek engem...:(

Pedig tele vagyok szeretettel....és ez nagyon bánt...

ezért is lettem kissé antiszociális...:S


2012. júl. 10. 09:17
 1/9 anonim ***** válasza:

Mi lenne, ha kicsit visszafogottabban öltöznél? A ribis ruha és a nyanyás lebernyegek között van még átmenet bőven.

Minden rosszindulat nélkül arra is gondoltam, hogy például túlsminkeled magad, vagy ilyesmi. Lehet, hogy azért néznek meg, mert túl feltűnő vagy, mint egy múzeumi tárgy: jól néz ki, de nem vinné haza senki.

2012. júl. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Mert az emberek bunkók ... Minket nem érdekel milyen vagy belülröl mi láttunk téged kivürél és ennyi elég nekünk h itéljünk ... Mi lenne ha csak egy napra normálisan öltöznél szntem akkor senki nem itélne meg téged :DD és annak elenére h mini szoknyáthordasz meg ilyenek annak elenére probálj meg beszélni valakikel ... Talán ha megismerik az igazi ènedet rohatul nem fogják érdekelni Öket hogy nézel ki :DD
2012. júl. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Sajnos az ilyen külsejű lányok kb 85%-a flegma,beképzelt és ez rögzült a férfiak agyában.Pedig vannak kivételek,pl te,szóval ha látod,hogy ha nagyon néznek vagy mosolyognak akkor adjál ilyen kis apró jeleket,hogy nyugodtan oda mehet hozzád. :)
2012. júl. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
18/F ez lemaradt :)
2012. júl. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
mindenki az öltözködésében tudja magát kifejezni. lehet azzal próbálod a hiányzó önbizalmadat takargatni hogy kihívóan öltözködsz? ha belül nem érzed magad plázak*vának akkor miért viselsz olyan ruhákat? kicsit fogd vissza, viselj csinos, de nem ribancos ruhákat. gondolj bele.. igazából te is elítélsz egy csomó embert mert nem ismered az énjüket a hátterüket. de van aki nem tud ezen változtatni mert mondjuk a teste vagy az arca olyan, te viszont tudsz változtatni a ruhatáradon
2012. júl. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Azért, mert az emberek általában az öltözködésükkel a saját lelkivilágukat fejezik ki, ezért az esetek jó részében következtetni lehet a külsőből a belsőre.


A tapasztalat azt mutatja, hogy azok a nők öltözködnek bájaikat mutogatva, erős sminket használva, akik felszínesek, és nem is szándékoznak a külső helyett a belső értékeikkel megfogni valakit. Az anyagi részed, azaz a tested mutogatása és kiemelése arra enged következtetni, hogy számodra is az anyagi javak a fontosak, azaz pénzközpontúnak, érzéketlennek, üresnek sejtenek az emberek a külsőd alapján.


Nagyon egyszerű ezen változtatni: öltözz csinosan, de ne kihívóan! A férfiak egy részét pl. kifejezetten zavarja, ha mások nyálcsorgatva bámulják a barátnőjét, ezért akik ilyenek, már ránézésre elvetik a Veled való kapcsolat lehetőségét. A többi lány, akikkel barátkozni szeretnél, lehet, hogy tart tőled a külsőd miatt: hogy nem tudja Veled tartani a lépést a divatban, hogy lenyúlnád a pasijukat, vagy hogy mindig ők lennének melletted a csúnyácska barátnők, és hát egyikből sem kérnek.


Az adu a kezedben van: Te döntöd el, mit üzensz magaddal-magadról a külvilágnak. Láthatóan most nincs egyensúlyban a külsőd és a belsőd, és ez meg is látszik a lelkeden. Ideje változtatni! :)

2012. júl. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem azt sem tudod mi a bajod. Aki kihívóan öltözködik, jól érzi magát a bőrében és egyébként sem egy "beképzelt ócska ribanc" azt százas nagyságrendbe próbálják évente megfarkalni. Szeretethiányod van vagy kukihiányod ? Mert nekem inkább úgy tűnik hogy utóbbi. Megjegyzem ezzel sincs probléma, teljesen természetes dolog, viszont ha nem tudod mi a bajod megoldani se fogod. Ja és a zemberek "nagy részének" a tiedénél összehasonlíthatatlanul sokkal nagyobb problémái vannak, senki nem fog sajnálni hogy jaj szegény férfiak által megnézett 18 éves lányka :D
2012. júl. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az én véleményemet már elmondták előbb. Ez olyan,hogy visszafogott lányként én sem megyek oda ahhoz a sráchoz aki egy nőcsávász páwának néz ki,mert nem az esetem. Az öltözködésünkkel többnyire magunkat fejezzük ki. Olyat én még nem láttam,hogy a kis szürke egér lányka miniszoknyában meg haspólóban és tűsarkúban botorkál az utcán
2012. júl. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
egy dolgot jegyezz meg:a kevesebb néha több :).ez egy nagyon nagyon fontos dolog,és hidd el,rengetegre "képes".csak próbáld meg.megéri.sokkal jobban felhívja a figyelmet,szerintem.pedig én lány vagyok...de azért..:).
2013. júl. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!