Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék szebb?!...

Hogyan lehetnék szebb?! (többi lent)

Figyelt kérdés

Mások azt mondják hogy szép vagyok, de én nem érzem magam annak, egyáltalán nem vagyok megelégedve magammal. mivel lehetnék szebb ?!

előre is köszönöm a válaszokat.:)



2012. júl. 10. 12:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
79%
így látatlanba nem lehet megmondani.
2012. júl. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
82%

Valószinűleg önértékelési gondjaid vannak. önbizalomhiányod.

Ezen igazából csak Te tudsz változtatni.Biztos van a neten több oldal ami ezzel foglalkozik. Biztos vannak gyakorlatok amivel növelheted az önbizalmad.

Hány éves vagy? Mi a bajod magaddal? Midet nem látod szépnek?

2012. júl. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
93%

Erre szerinted van ember a világon, aki így látatlanban tud válaszolni?

Vagy ilyen válaszokat akarsz? :


Jaj, alábecsülöd magad, kislány, szép vagy, nyugi, hiszen mások dicsérnek, akkor tutira szép vagy, fogadd le magad, biztos kicsi az önbizalmad"


Ha komoly a kérdés, és nem efféle közhelyválaszokra vagy kíváncsi, akkor így látatlanban semmi értelmeset nem lehet válaszolni rá.

2012. júl. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

2: 14 , es hat nemtudom, semmit se talalok magamom szepnek meg ugy alapbol, ronda vagyok,dagadt..:|

3: nem, nem iylen valaszokat akarok.:) akkor tegyek fel kepet?:o

2012. júl. 10. 12:58
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

14 évesen a legtöbb lány nincs magával megelégedve. Ha kövér vagy kezdj el sportolni attól elve nö az önbizalom na meg szebb lesz a tested, és figyelj oda az étkezésre. ne egyél sok édességet, ne igyál cukros üditöt. Sok zöldség, gyümölcs. Hány kg vagy?

Amugy igy látatlanban tényleg nehéz volt tanácsot adni.

2012. júl. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
50kg/166cm vagyok és oké, amugy se szoktam nagyon édességet enni, inkább gyümölcsöket:)
2012. júl. 10. 13:23
 7/18 anonim ***** válasza:
82%
Igen, tegyel fel egy kepet. Es meg akkor is van akinek szep leszel, van akinek nem, mert mindekinek mas tetszik. Ne akarj megfelelni senkinek, legy onmagad, es akkor amugy is tobb leszel mint azok a lanyok akik mind ugyanugy neznek ki, oltozkodnek, haj stb... nem kell beallni a sorba.
2012. júl. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

itt a kép :

[link]

(ez jo lesz?)

2012. júl. 10. 13:47
 9/18 anonim ***** válasza:
88%
Haha facen ismerősöm vagy :DDDDDDDDDDDD egyébként szerintem szép vagy
2012. júl. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
89%
Ebből mit állapítsunk meg? Ebből annyi látszik, hogy rohadtul nem vagy önbizalomhiányos, és idegesítően divatkövető vagy, szánalmas a pózolás és az idióta szerkesztett kép is
2012. júl. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!