Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Parfümöt akarok venni csak...

Parfümöt akarok venni csak nem tudom hogy ezek közül melyik a legjobb ami nagyon tartós és olyan hogy ha elmegyek valaki mellett akkor egyből megcsapja az illat :D Szerintetek?

Figyelt kérdés

Coco Chanel: [link]

Versace: [link]

Nina Ricci és Hugo Boss

Ezek közül szerintetek melyik a legjobb?



2012. júl. 14. 13:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
84%

Egyetlen vessző sincs kérdésedben, a hogyha pedig egyben van. De engem se érdekelsz. :D

Azért érdekes, hogy az első válaszomat még megköszönted. Később te kezdtél kötekedni a Chanel No 5 miatt.

Tudod mit, fújj magadra, amit akarsz, én csak segíteni akartam, elég jól értek a parfümökhöz, de mindegy. Minden jót!

2012. júl. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Hú de nagy helyesírási hibák :D Nincs vessző plusz a hogyha egybe van. És ezek alapján te 15 évesnek néztél.. hát gratulálok neked :D Hidd el egy 15 évesnek nem csak ennyi hibája van ;) A kövi amibe belekötsz hogy éssel nem kezdünk mondatot. Mind1. Már választottam :) Csak ment egyedül is :)Igen, mert azt elég kedvesen írtad. Neked is!
2012. júl. 18. 21:36
 13/16 anonim ***** válasza:

Marc Jacobs - Oh, Lola!

Chanel - Chance.

Gucci - Guilty.

2012. aug. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
96%
Van kis fekete ruhád? Nem olyan éjjeli pillangós, hanem amiben a világ bármely pontján meg lehet jelenni egy eseményen. Van legalább egy (igazi) gyöngy ékszered? Pontosan tudod hogyan kell viselkedni egy jobb társaságban? Tudsz "vonulni" anélkül, hogy röhejessé válnál? Na, ha ezek MIND teljesülnek, majd akkor fújj magadra vintage Chanel illatot.
2012. nov. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Fehér volt az alma formájú üvege? Az a Nina Ricci Nina Fantasy.
2013. júl. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Micsoda kis pukkancs kérdező😂 Vajon felnőtt már egy parfümhöz?
2021. aug. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!