Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az otthoni ajak pc szúrás,...

Az otthoni ajak pc szúrás, jobban fáj, mintha szalonban csináltatom?

Figyelt kérdés

2012. júl. 15. 01:17
 1/7 anonim válasza:
Az attól függ, hogy otthon ki csinálná? Mennyire hozzá értő emberke...
2012. júl. 15. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 csokissüti002976 ***** válasza:
Egyik ismerősöm mondta, hogy ő szájsebészetre került utána...
2012. júl. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg jobban is fáj, de az meg 100%, hogy sokkal veszélyesebb. Valamit félreszúrsz, beláthatatlan és visszafordíthatatlan következményei lehetnek.
2012. júl. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Én szalonba szúrattam és eszembe se jutna otthon szúratni..ha szeretnél pct, legalább ennyit "tegyél meg" hogy igényesen megcsináltatod
2012. júl. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség amit az utolsó ír. Otthon is lehet steril körülmények között szúrni meg tetoválni. nekem 8 tetoválásom van mint itthon készült és nem mondaná meg senki hogy nem szalonba csináltattam. szúrtam magamnak az ajkamat is annak sem lett semmi baja. csak az a lényeg hogy steril tűvel csináld fertőtlenítsd le előtte a szúrandó testrészt és jegelj kb annyira fog fájni mintha lidocainnal érzéstelenítették volna. szóval semennyire. ja és branül tűt vegyél kb 500 ft mert sima tűvel nehéz lesz.19/F
2012. júl. 19. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ja meg ilyen hogy ajak fül simán lehet otthon de pl egy szemöldököt vagy nyelvet már nem szúrnék magamnak max csipesszel. de az ajkadat nyugodtan átszúrhatod csak vastagabb tűvel mint a pc szára meg hosszú szárt tegyél bele és nem fog begyulladni ha ezeket betartod. aki meg olyan marha hogy átszurja egy 1.2-es tűvel meg bele tesz egy rövid száras pc-t és rádagad az meg is érdemli hogy a szájsebészeten kössön ki.
2012. júl. 19. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
egyébként én is most akarom szúrni magamnak kb 2 éve volt az ajkamba. egyébként nem vagyok egy nagy ékszeres van egy fülbevalóm azt ennyi de ha ezeket betartod nem lesz gond:) ja és tejterméket pár hétig ne egyél szúrás után meg külsőleg fertőtlenítsd betadinnal. és hosszú száras pc-t tegyél bele mert fel fog kicsit dagadni szúrás után. ha valamit nem tudsz írj nyugodtan!
2012. júl. 19. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!