Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, fiúk! Mi a véleményete...

Lányok, fiúk! Mi a véleményetek erről a testről?

Figyelt kérdés
[link]
2012. júl. 17. 23:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

jó, csak nekem már túl gyurmaemberkéhez hasonlító

jobb szeretem a lazábban szálkás srácokat

21L

2012. júl. 18. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Nekem is már kicsit túl kigyúrt, ehhez már nem olyan jó hozzányúlni/simulni. (20L)
2012. júl. 18. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez most így jólesett... ;)
2012. júl. 18. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Ezek a lányok annyira válogatósak,utánna meg csodálkoznak ha nem találnak normális pasit.Ha kigyúrt az a baj,ha vékony az a baj,ha kopasz az a baj komolyan fogjátok már fel hogy a szőkeherceg nem létezik!


Egyébként a kérdésre válaszolva tökéletes ez a test.Akinek meg ez nem tetszik az komolyan menjen már a francba vagy ne álszenteskedjen

2012. júl. 18. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
tökéletes
2012. júl. 18. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
6%
Nézni jó, meg 1-2 órára tudnám szeretni. De otthonra nem kéne..
2012. júl. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Nem ájulok el az ilyen típustól,másféle tetszik,de azért tény hogy nagyon jól néz ki.
2012. júl. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Szépen kidolgozott, látszik, hogy a gazdájának fontos a külső megjelenés. De ettől én még nem járnék vele. Ez nagyon kevés. Én szeretem, ha a párom kevesebbet foglalkozik a testével, testápolással, edzéssel, úgy mindent egybevéve, mint én. Mert egyszerűen hiába baromi férfias a megjelenés, a viselkedés nem az. A nők szépítkezzenek, tökéletesítsék a testüket, ne a férfiak. Én zavarban lennék egy ilyen tökéletes testű ember mellett. Ahogyan a csontvékony modellekre hasonlítani akaró lányok is túlzásba viszik a fogyókúrákat, ugyanúgy az ilyen fiúk/férfiak is az edzést szerintem. Nem akarlak megbántani, véleményt kértél, és nekem az a véleményem, hogy ez egy rossz irány. 26N
2012. júl. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Nekem ez már túl sok lenne, jobban szeretem a vékonyabb srácokat
2012. júl. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

én nem álszenteskedek és nem nyavajgok, hogy nem találok pasit, igenis találok ;) eddig legalábbis találtam.

a legutóbbi párom nem volt ilyen izmos, ő inkább közepesen volt az, de nekem nagyon tetszett

egy haverom néz ki így, annyira el van magától szállva, hogy szerintem sosem járnék egy hasonló csávóval

első voltam

2012. júl. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!