Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lelkileg hogy érezted magad,...

Lelkileg hogy érezted magad, miután felvarrattad magadra a vágyott tetoválást?

Figyelt kérdés
Gondolok itt azokra, akik nem divathóbortként, menőségből tetováltatnak, hanem azért, mert a kiválasztott minta egy jelkép, egy szimbólum, ami lehet aztán egész életre egy talizmán, vagy erőt, szerencsét hozó kabala.
2012. júl. 18. 16:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Furcsa volt:)!

A terület bizsergett még az elsőnél utána sokáig, lelkileg az űrben voltam a boldogságtól. Révbe értem, hogy végre lehet, már nem tud senki megakadályozni benne, mert az enyém:D!

2012. júl. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem a hátamon van tetoválás /25 évesen csinltattam/ és 3 éve a combomon van egy nagyobb. Szuperul éreztem magam utána, nagyon "szeretem" a tetkóimat, és tetszenek is, még így 15 után is. Nekem jó érzés, hogy vannnak tetkóim. Azt mindnenefelett szem előtt tartottam, hogy olyan helyen és olyan nagyságúak legyenek, hogyha kosztüm van rajtam /munkahely miatt/ , akkor ne lehessen látni, de nyáron aztán boldogan feszítek miniben a szabadidőmben.
2012. júl. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat! Tegnapelőtt megcsináltattam, a tarkómon van egy lótuszvirág és egy A betű (kislányom nevének kezdőbetűje - meg az enyém is). Szuperül érzem magam, imádom, csodaszép lett! Önbizalmat ad, meg jó érzéssel tölt el. Régen sose akartam tetkót, aztán múlt héten jött egy érzés, hogy kell nekem! Nem divathóbortból csináltattam, hanem magam miatt, ez kellett a lelkemnek. 27 éves anyuka vagyok :)
2012. júl. 21. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!