Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Létezik flakonos (spray)...

Létezik flakonos (spray) ruhafesték? (lent)

Figyelt kérdés
Tudtok tippeket adni, hogyan tudnék fehér polóra, tartós, jó minőségű feliratokat készíteni, illetve mivel? Tudom, hogy vannak cégek, akik erre vannak szakosodva, de az nekem drága, már utánaérdeklődtem.
2012. júl. 18. 19:41
 1/2 anonim válasza:
Sziia. Tudsz filccel is dolgozni, ha inkább írni szeretnél a pólóra. De amúgy vannak nagyon-nagyon jó minőségű ruha festékek. Hobbi boltban érdeklődj utána. (:
2012. júl. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Textil design spray 150 ml, 1540 Ft. MARABU.

Textil spray, melyet nem kell belevasalni az anyagba. Kapható: fehér, sárga, narancs, piros, rózsaszín, kék, zöld, barna, fekete, arany ezüst színekben. Ez az ecsetbolt-ban van.


RUHAFESTÉK SPRAY Textilfesték 150 ml-es, 2115 Ft WAXO.

Az akril bázisú gyorsan száradó textilspray alkalmas textilek dekorálására. Használat előtt a munkaasztalt takarjuk le papírral, hogy megvédjük a piszkolódástól. A textilspray-t hosszan rázzuk fel (2-3 perc), majd a textiltől 1-2 cm távolságra tartva rajzoljuk fel a mintát. Fixálást nem igényel. 1 óra száradási idő elteltével használható, kézi mosással (30 oC) tisztítható. A Textilfestés fejezet bármelyik festékével kombinálható. Ez pedig az artenter oldalán van.

2012. júl. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!