Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy lettek ilyen szépek?

Hogy lettek ilyen szépek?

Figyelt kérdés

16+ !!!

Azt szeretném megtudni hogy hogy lettek ilyen szépek,gyönyörűek?:

http://www.youtube.com/watch?v=ZHReR8tXs8E&feature=related

Nem kérek olyan választ,hogy plasztikai műtét és egyéb hülye válaszokat, köszönöm!:) Viszont ha valaki tudja a megoldást akár 1 testrészre is annak kérem a válaszát!:D

És minél pontosabban leírni vagy esetleg link. Köszönöm szépen a válaszokat előre is!


2012. júl. 21. 22:02
 1/6 anonim ***** válasza:
genetika..
2012. júl. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
értem ezenkívül?? sport,táplálkozás stb?
2012. júl. 21. 22:13
 3/6 anonim ***** válasza:
sok összetevője lehet..nagyrészt genetika, de sportolással pl simán elérhető egy ilyen szép alak + ha odafigyelsz a táplálkozásra..
2012. júl. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Genetika + figyelnek a helyes táplálkozásra + sportolnak is.

Szerintem ennyi..

2012. júl. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az arcukra, vagy az alakukra gondolsz? Az alakról tudok mondani pár dolgot, mert az arc szépsége ugye amúgy is szubjektív...


Nekem is ilyen alakom van, és szerintem ez azért főleg genetika, mert ehetek bármennyit, nem fogok elhízni. A sporttal (aerob és súlyzós edzések) pedig tökéletesíteni lehet (izmossá tenni, formálni)

Ha valaki nem alapból karcsú alkat, akkor szerintem nagyon nehéz dolgod lesz, kerüld a zsíros, cukros kajákat, napi 5 étkezés, kevés mennyiségben, sok gyümölcs és folyadék (ettől szebb lesz a bőröd)

De szerintem úgysem éri meg világ életedben koplalni, ha olyan alkat vagy, aki hízékony, inkább fogadd el, hogy itt-ott van felesleged, mert nem csak a vékony lányok szexisek! Mert van olyan, aki hízékony alkat, de évekig nem eszik egy jóízű pörköltet csak emiatt...

Remélem tudtam segíteni!

2012. júl. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyrészt genetika, másrészt helyes étrend és sportolás, illetve lehet befigyel egykét kozmetikai kezelés is.
2012. júl. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!