Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Supra cipőkről vélemény?

Supra cipőkről vélemény?

Figyelt kérdés
Nekem a Vaider kollekció nagyon tetszik,csak nem tudom hogy meddig bírná.
2012. júl. 22. 19:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Csak jókat tudok mondani róluk, bár nekem nincs Vaider-em (még nincs XD); de a Skytop II-ről meg a TK Society-ről tudok nyilatkozni. Nem minden nap hordom, így semmi gond velük, tartós, kényelmes. Csak marha drága. Ebből kiindulva a Vaider sem lehet rossz :D
2012. júl. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

[link]



Én erre gondoltam hogy ilyet rendelek,de 3 Etnies cipő után olyan fura lesz egy Supra.

Azt szeretném megkérdezni még,hogy a szára milyen magas?

És erős tartós cipő,szóval nem kezd válni a talpa?

2012. júl. 22. 19:48
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekem is furcsa volt eleinte (szintén DC-Etnies-...stb. után), de hamar meg lehet szokni. Tapasztalatom szerint jól össze vannak rakva, nem reped, nem szakad - eddig legalábbis nem (kb. 3/4 éve lehetnek meg). Vaider szára nem olyan magas, mint a TK-é vagy a Skytop II-é. Ez olyasmi magas lehet, mint mondjuk - nem is tudom, mihez hasonlítani hirtelen XD Normálisan magas csak XD
2012. júl. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm. :DDD

Amúgy szerinted nagyobb a Vaider szára mint az Etnies RVM-é?

Mert most épp RVM-et használok és annál magasabb szárat akarok.. :DD

2012. júl. 22. 21:07
 5/14 anonim ***** válasza:
Ez is talált, mert az Etnies nekem is RVM XD De ha mondjuk ehhez hasonlítom a Supra Vaider-t, akkor azért "jóval" magasabb annál. Az RVM inkább félmagas szárú (mid).
2012. júl. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Ez bejött nekem is meg neked is RVM.XD

Mindegy,remélem nem fogok csalódni a Suprában,nem szeretnék kidobni fölös. 25.ezer forintot...

De amúgy még egy kérdés..

Suprát könnyü takarítani?És nem ázik át esöbe vagy hóba?:DDD

2012. júl. 22. 21:17
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha pont olyat veszel, mint amilyet linkeltél, az télre nem biztos, hogy jó lesz. Ahogy nézem, vászon. Önmagával ezzel nincs is baj, csak nem tudom, mennyire állja a vizet :D Inkább egy bőr. Az jobban bírja, meg tisztítani is könnyebb. És csalódni nem fogsz benne szerintem. Nekem is voltak fenntartásaim előtte, de mindet megcáfolta a valóság XD
2012. júl. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Akkor jó!Kössz mindent haver sokat segítettél! :)
2012. júl. 22. 21:24
 9/14 anonim ***** válasza:
OK, igazán nincs mit :)
2012. júl. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 supra01 ***** válasza:
Szia! Nekem is vannak Supráim. És nem csalódtam, sőt, én többet kaptam, mint vártam. Borzalmasan kényelmes és nagyos strapabíró.
2012. júl. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!