Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 165 cm és 50 kg vagyok. Van...

165 cm és 50 kg vagyok. Van esélyem valaha modellnek lenni?

Figyelt kérdés

12 éves vagyok, és még szerintem nőni fogok.

mell: 82 cm

derék: 62 cm

Csípő: 84 cm

hajszín: sötétszőke

szemszín: zöldesbarna.


2012. júl. 23. 14:00
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Kicsi rá az esély, hogy még kb. 10 cenit nőjj. Szerintem le is mondhatsz róla.
2012. júl. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
36%
okorsèg.am testvèrem 165 cm 51 kg ès 14 èves ès modellkedik.kifutokon ès arcmodelkènt is.ha nagyon szèp az arcod akkor mindenkèpp a fotozàs ajànlom,de ha kifutokon akarsz billegni simàn belefèrsz ràdadnak egy magassarkut ès mehetsz.de te szerintem mèg gyerek modelnek is elmehetnèl.ne hallgass senkire csak probàld meg.ha nagyon akarod sikerulni fog.a tesomnak minden hètvègèn van munkàja ès elèg sokat keres vele,ès nem profi!! de ne egyszerre azt vàrd hogy majd hires leszel,ez a munka elèg maceràs.de bulinak jo.
2012. júl. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
külföldön esetleg, mert már hallottam olyanról, hogy valami alacsony modellekért harcolnak vagy mittuodénmi, de szerintem küldföldön próbálkozhatsz csak.
2012. júl. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem simán van esélyed, ha sokat sportolsz és nem hanyagolod el magad később sem.


A magasságra vonatkozó percentilis táblázat szerint a korodhoz képest feltűnően magasnak számítasz és a táblázat szerinti becsült érték szerint akár 178 centis felnőttkori magasságot is elérhetsz. Persze erre ne vegyél mérget. :)

2012. júl. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
2. kommentelő: köszi a biztatást :) Amúgy szerintem a koromhoz képest nem vagyok alacsony. Már mondták sokat, hogy fotóarcom van. :)
2012. júl. 23. 19:14
 6/8 anonim ***** válasza:
67%
NENENEneneNEakarj modell lenni!12 évesen NE akarj modell lenni!
2012. júl. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azt várod hogy azt mondják , IGEN . Látatlanba???
2013. szept. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szia én 11 éves vagyok,én is nagyon szeretném meg próbálni a modelkedést pár év múlva,155cm vagyok és 33.4kg
2014. márc. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!