Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik magyar beauty blogot...

Melyik magyar beauty blogot utálod a legjobban, mert beképzeld az írója, vagy ilyesmi?

Figyelt kérdés

2012. júl. 23. 20:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Plastic Tinkerbell beszédével engem az őrületbe lehet kergetni:DD
2012. júl. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

amelyik blog nekem nem tetszik, arra nem kattintok többé, nem járok oda szörnyülködni meg fújolni

elképesztő, hogy némelyik blogon hogyan megy egymás blogjának kritizálása, közben meg csak féltékenyek egymásra.

no, az ilyent is elég hamar otthagyom

2012. júl. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
én Homemade Flórától megyek a falnak, bár az inkább fashion blog, nem beauty blog.
2012. júl. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
28%
beképzelT
2012. júl. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
elnézést, félregépeltem, húha. :D
2012. júl. 23. 23:27
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem mondanám,hogy utálom,mert olvasom,de fura érzéseket vált ki belőlem a púderfelhő blog írója. Nem tudom megmondani miért,de nem szimpatikus a lány, viszont a blog nem rossz.
2012. júl. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Crystal Makeup Studio, ő nagyon unszimpatikus..viszont Maggie, aki a Beauty Junkie-t írja, na ő nagyon aranyos lány!:)
2012. júl. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
,,elképesztő, hogy némelyik blogon hogyan megy egymás blogjának kritizálása, közben meg csak féltékenyek egymásra." Olvastam már ezt máshol is, de komolyan mondom burokban élek, hol van ilyen?
2012. aug. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ma 18:10


Ha követed őket twitteren, vagy formspringen, ott azért néha tényleg megy az egyértelmű utalgatás...

Nem utálok egy blogot sem, legfeljebb van, akit nem "kedvelek", ezért inkább már nem is látogatom a blogját.

2012. aug. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
nem vagyok twitteres, de nem lehet, hogy csak belelátnak az emberek olyasmiket is, amikről egy idegennek fogalma sincs? szerintem a twittert mindenki csak tombolásra használja
2012. aug. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!