Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kismellü lányok, hogy érzitek...

Kismellü lányok, hogy érzitek magatokat, ha?

Figyelt kérdés
Ha pl 3an vagy 4en vagytok egy szobába vagy strandon vagy bárhol és nektek van a legkisebb cicitek... nlncs bennetek ilyenkor kissebbség érzet vagy szégyen?

2012. aug. 1. 19:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%

Strandra nem megyek, nem veszek fel túl kivágott ruhát és olyan melltartót hordok, amiről nem ordít hogy nincs benne mell.

Szóval VAN.

2012. aug. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekel. Aki ez alapján ítél el, azt én is elítélem.
2012. aug. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
69%

ez mekkora lol kérdés:D

Nincs.

szégyen? miből vagy te?

2012. aug. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
A másik oldal sem jobb. Hatalmas melleim vannak, de már mikor nőni kezdtek tizenegykét évesen, gravitáltak. Sosem voltak szép formás cicijeim, mert már eleve "lógósnak" indultak. Kész horror emiatt melltartót venni, ami szép is és nem esnek ki belőle, ha szaladnom kell a busz után. Ráadásul mindenki az orrom alá dörgöli, hogy a kicsi és formás szebb, mert legalább nem fog lógni. :S Mondjuk már egész megbarátkoztam vele, de tény, hogy a kisebbekkel könnyebb dolga van az embernek, optikailag többet ki lehet belőle hozni egy jó fehérneművel. Legalább szülés után a tiédet nem a köldöködnél kell majd keresni. Fel a fejjel!
2012. aug. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ne is legyen! Olyan sokadrangú kérdés, hogy az elmondhatatlan. Lehet, hogy egy szép 22 centis .... is jól mutat, de gondolom, társaságban ti sem az alapján rangsoroljátok a pasikat. Aki meg igen, egészségére. :)
2012. aug. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem tehet róla senki,hogy mekkora a melle. Ne legyen szégyenérzeted, az egy idióta aki ezért kinevet vagy lenéz. Gondolj bele, akiknek meg túl nagy a melle annak sokkal de sokkal rosszabb a helyzete szerintem.
2012. aug. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem pasiknál sokkal jobban néz ki a kisebb, mint a 22 cm-s, ez csak a pasik téveszméje, hogy a nők a nagyra buknak. A mell az más kérdés. Minden pasi a nők mellét mustrálja akaratlanul is. Én nőként hogy őszinte legyek, abszolút nem a farokméretet szoktam találgatni, eszembe sem jut odabámulni, sokkal inkább egy férfi intelligenciája, kisugárzása és ha külső dolgokról van szó: magassága, arca, szeme no és be kell valljam, a feneke érdekel, mint a farokmérete.
2012. aug. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ez nagyon vicces hozzászólás volt. Miért van ez a butaság, hogy a pasik a mellméretre buknak???? Szép mell nem egyenlő nagy mellel! Lehet nagyon szép a nagy, nincs azzal baj, de a kicsi is!!!
2012. aug. 2. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nektek egy olyan pasi kell, aki így is szépnek talál. Egy mell akkor is szép, ha nem nagy. Egy nagy mell lehet lógós is, sőt!!! Egy mell inkább legyen kicsi, de szép és feszes, mint nagy és petyhüdt. :)


Fiatalok vagytok még, majd megváltozik a véleménytek - mindenben.

2012. aug. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
60%
Én valahogy nem érzem kevesebbnek magam a dió méretű melleimmel... a pasik imádnak így is, legalábbis sokszor dicsérnek, hogy szép meg gyönyörű vagyok. Nekem ez elég. Sose akartam hogy a melleim miatt tetsszek bárkinek is. Nem takargatom, nem hordok kitömött melltartót, strandra is el merek menni, eszembe nem jutna emiatt szégyenkezni.
2012. aug. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!