Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kövér Hölgyek! Miért szidjátok...

Kövér Hölgyek! Miért szidjátok azt aki csinos, ahelyett, hogy formálnátok az alakotokat?

Figyelt kérdés

Itt természetesen nem arra gondolok,aki nem tud fogyni edzés és diéta mellett sem.Akinek nem inge...

Tehát sok olyan ismerősöm van akik kövérek és olyanokat posztolgatnak,hogy"Csak a kutyák játszanak csontokkal"értve ezalatt a vékony nőket.

Kitesznek egy anorexiás lányt vs Kim Kardashian-t : [link]


Na igen,de a vékony nők nem anorexiások és a kövéreknek nem olyan az alakjuk mint kimnek.

Most pedig van egy összehasonlítás,hogy a Dove-os molett modellek szebbek vagy a Victoria Secret modellek.Na kitaláljátok kire szavaznak a nők?Természetesen a Dove molettjeire.

Mert ez elérhető számukra,ahelyett,hogy sportolnának.Mostmár fogadjuk el,hogy hájasak vagyunk és aki megjegyzi mennyire elhanyagoltuk a testünk,azt ugassuk le?Ne mondjátok nekem,hogy 2gyermek után majd más lesz,mert van anyuka ismerősöm akinek bomba alakja van és tesz is érte.Munka és gyermeknevelés mellett,igen.


2012. aug. 2. 10:38
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
91%

Ezt én sem értem :) Nekem is van ilyen ismerősöm, aki ilyeneket ír ki, és folyton megszól, hogy anorexiás vagyok vagy ilyesmi (pedig aztán az én combom sem olyan szép vékony, mint a Victoria Secreteseknek), és azt mondja, hogy a pasiknak a ducibbak tetszenek, mert van rajtuk mit fogni.. na de ő kb 90 kiló, és kocsival jár még a szomszédjába is, szóval igazán nem értem ez mire jó neki.

Azért néz le, mert én vékonyabb vagyok, sőt pletykál rólam, meg ilyesmi.

Ja és persze azt is mondja, hogy ő sokkal jobb-szebb, és hogy neki nincs ideje a tanulás mellett tornázni.

Viszont szerintem sokkal szebb egy nő, ha egészséges alakja van, nem azt mondom hogy csontsoványnak kell lennie, de azt sem, hogy olyannak mint egy viziló. Ha mindenki (ha sovány, ha kövér) tornázik napi fél órát, azzal szép alakja lesz, csak idő és kitartás kérdése. És nekem senki ne mondja azt hogy nincs napi fél órája egy kis tornára.

2012. aug. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
74%
teljesen egyet értek a kérdezővel, egy dolog kivételével szerintem a dove-os lányok nem molettek, szerintem manapság ők átlagosnak számítanak a victoria secretesek meg vékonynak számítanak! lehet, hogy van rajtuk egy pici fölösleg, de az én véleményem szerint nem számít molettnek.
2012. aug. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
63%
azért szimpatikusabb a nőknek a dove realos kampány mert attól nem érzik rosszul magukat.:) am én sprotolok és jó alakom van ,de tudod victoria secret bodys modelleknek nem az egészséges táplálkozás és sprotolás miatt olyanok amilyenek hanem ,mert ilyyen a genetikájuk.
2012. aug. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
94%

Pont ki akartam írni ezt a kérdést én is mostanában. Én ugyan nem vagyok kövér (2 évig voltam), de mostanában felfigyeltem erre. Ahelyett, hogy életmódot váltanának, helyesen táplálkoznának és legalább egy kicsit is sportolnának, inkább szidják a szerintük csont sovány, szerintem meg pont normál és tökéletes testalkatú lányokat.

Szintén ez lett volna a példám, hogy a kutya játszik a csontokkal... Hülyeség. Kevés lány van, aki tényleg csontosabb, de ők ilyenek általában alkatilag, van pár ilyen ismerősöm van nekem is. Ők hízni próbálnak, de nehéz nekik. A többség viszont normális testalkatú (mint Kim is) vagy enyhén teltebb (max 5 kiló +). A kövéreknek viszont már a normálisok is anorexiásak, mert soványabbak, mint ők és szidják. Annyira szánalmas.

Linkelnek egy képet, amin általában egy ilyen lány: [link] és egy ilyen van [link] Egyértelmű, hogy a két durva véglet közül a dagibb lesz a nyerő és ezzel nyugtatják magukat, hogy a pasiknak a kövérebbek tetszenek. De könyörgöm ez a két véglet. Hová lett a normális?--> [link] Ilyennel kéne összehasonlítgatni magukat, nem csontikkal, egyből vesztenének.

A kövérség nem egészséges és végképp nem esztétikus. A terhesség sem indok erre, maximum egy nehezen kezelhető betegség, ami hízást okoz. De annál sem szabad feladni. Én is híztam 1 hónap alatt 16 kilót (64 kg lettem 157 centihez :S) egy durva hormonproblémával, ami 1 évig "ült rajtam", hiába jártam edzésre személyi edzővel, hiába diétáztam, nem akart rólam mozdulni semmi lefele. De fél évvel később valami mégis történt, mert elkezdett rólam lemenni a sok kiló. Igaz 1 évembe telt kemény edzéssel, diétával, de lement 20 kiló és azóta is tartom.

Szerintem könnyebb a dagiknak másokat szapulni, meg siránkozni, hogy ők kövérek és bántják őket, minthogy radikális döntést hozni és változtatni mindenen normálisan, nem koplalással. A kivételnek meg tisztelet, mert szerencsére sok nő döbben rá, hogy képes megcsinálni és bomba alakja lesz.

2012. aug. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
90%
Na igen, az elég vicces, amikor elég gömbölyded nők teszik ki facebookra a Kim vs. anorexiás képet, mikor köszönőviszonyban sincs az alakjuk az övével:D De mondjuk nekem Kim alakja sokkal jobban tetszik, mint a V.S. modelleké, de ez meg már ízlés kérdése. (Lehet azért, mert évekig nagyon sovány voltam és nem tudtam hízni és meggyűlöltem a sovány testet.)
2012. aug. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim válasza:
50%

én azért voksolok a dove-os csajok mellett mert na nekem ők sokkal szebbek mint a kiéhezett victoria-sok hogy "adjá-már-egy-kis-salátát-majd-kihányom" típus.

persze, hogy tenni kell az alakért, nem lehet elhanyagolni magad. nekem annyiból szerencsém van, hogy akármit eszek olyan alakom marad amilyen van, homokóra fíling. 173 centihez 65 kiló, csöcs, comb, hátsó fogdosásra alkalmas. jó, tudom hogy mozogni kell, de én heti 3 edzésnél többet nem tudok bevállalni, nem akarok fogyni nekem így nagyon jó ahogy vagyok. csak azért mozgok egyébként is, mert utána frissebbnek érzem magam.

szerintem nem kéne általánosítani, ahogy a média is csinálja, pl most a sovány a menő hánytasd magad éééés a kínai sőt, több boltban nem is lehet kapni nagyobb fenékre nacit. anyukám betegség miatt hízott el, minimum 5 boltba kell járni, hogy kapjunk rá valamit mert egyszerűen nincs olyan, hogy nagyobb méret. most ha a kopasz haj a trendi akkor vágjuk le mindannyian? :)

2012. aug. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
67%
Le lehet pontozni, de nem érdekel. De most aki nem sovány, már miért ne lehetne csinos? Mert kb. ez jött le a kérdésből. Már nagyon unom ezt a mániát, hogy legyél sovány,csak akkor lehetsz szép, mert ha van rajtad plusz pár kiló felesleg, már ronda vagy... Miért kéne mindenkinek sportolnia, odafigyelni mindenre, ha valaki így is boldog? (Ezt úgy írom, hogy sportolok és diétázok, de én betegség miatt, nem a soványság mánia miatt)
2012. aug. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
73%
Ezt én sem értem. Engem is folyton megszólnak, hogy anorexiás vagyok. Pedig nincsenek kint a csontjaim, sőt. De komolyan manapság csak úgy dobálóznak ezzel a szóval, pedig ez egy betegség, nem egy testalkat. És a legviccesebb, hogy általában ezek az osztálytársaim azok, akik még tesi órán sem hajlandóak dolgozni. Ha van tanár, akkor "betegek", ha nincs akkor meg lejönnek velünk a konditerembe leülnek a polifomra és nézik, ahogy mi edzünk. Utánna meg engem kérdezgetnek, hogy szerinte nem túl kövérek -e. Ha meg megmondom, hogy de igen, szerintem kövérek, akkor megy a hiszti, hogy én hogy lehetek ilyen gonosz. Pedig mind 16-17 évesek vagyunk, ebben a korban szerintem még igazán nem kéne hájréteget növeszteni. A kedvencem pedig, ha felveszenek egy cicanacit, vagy egy miniszoknyát, és fel vannak háborodva, ha a fiúk kiröhögik őket. Aztán meg persze jönnek az ilyen általád is említett "Csak a kutyák játszanak csontokkal" féle bölcsességekkel. De ettől nem lesznek szebbek.
2012. aug. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
65%

Megjegyzem hogy a dove-os reklám hölgyei sokkal szebbek mint a másikban. Nekem szemet gyönyörködtető.

23/F

2012. aug. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
78%
Aki ilyen kijelentéseket tesz annak komoly önértékelési problémái vannak mégha kifelé azt is mutatja hogy pa világ legboldogabb nője és elégedett a testével. Aki elégedett az nem a másik emberrel foglalkozik, ezzel el is árulja magát hogy sárga az irigységtől.én vékony vagyok de azért mit nem adnék ha olyan testem lenne mint a V S modelleknek:) persze nekik ez a munkájuk, egy egy show előtt napi 6 órákat edzenek és speciális diétán vannak.ezt egy átlag dolgozó nő nem is tudná véghezvinni.
2012. aug. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!