Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » SZóval 14 éves vok 170 centimé...

SZóval 14 éves vok 170 centiméter és 44 kilogramm és megjött már. A baj az hogy nincs mellem ennyi évesen. Kicsit meg vannak duzzadva de ez nagyon kevés. Mikor kezdhet el nőni? Baj ha valakinek most ekkora? Mit tudok tenni hogy nőjenek?

Figyelt kérdés

2012. aug. 2. 17:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

én is ennyi cm és kg vagyk

és nekem is kb akkora mellem lehet mint neked ez nem baj

2012. aug. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Kórosan sovány vagy, az is csoda, hogy megjött.


A mellek egyébként az első menstruáció megjelenése ELŐTT szoktak növekedésnek indulni, és fokozatosan növekszenek úgy 20 éves korig (valakinek előbb megállnak).


Az alultápláltság okozhatja azt, hogy nem fejlődnek ki megfelelően, ugyanakkor lehet genetikailag is kicsi melle valakinek.


Egyet tehetsz: normálisan eszel, felhízol megfelelő súlyra!

Nem ártana egy orvosi vizsgálat sem!

2012. aug. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Itt a kalkulátor, ami alapján alultápláltnak neveztelek:

[link]

2012. aug. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Alultáplált? Emlékszem rám is ezt írták be még alsóban, aztán apám teljesen kiakadt, hogy hogy mernek ilyet be írni, amikor mindig van otthon étel, nem azért dolgozik, hogy egy ilyennel megszégyenítsék. Lehet teljesen egészséges is a kérdező, egyszerűen csak ilyen az alkata.
2012. aug. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Az a kalkulátor egy nagy hülyeség!

Genetika miatt is lehet ilyen és az se mind1 hogy hogy oszlik el súpy rajta

Ez gyerekként normális hisz ilyenkor nőnek és pár év mulvaehet hogy hízni fog sokat

én is ennyi vagyok és nem látszik ki se a bordám se a gerincem...



Az egy dolog hogy valakik kitalálták hogy ehez a magasságghoz ennyi kg kelll....de ettől függetlenül aki nemannyi lehet egészséges és ez telljesen normális


attól hogy nem láttak még ezekszerint ilyen lányt nem kell mindjárt anorexiásnak nézni...

Sőt nekem még mellem is van(igaz 3kgvel több vagyok)

Seggemen is lehet mit fogni szval ez nem sovány...

2012. aug. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Jól van, kislány! ;)


Tudod, 3 kiló óriási különbség. Ha a kérdező annyival több lenne, már nem a kórosan sovány, hanem csak a szimplán sovány kategóriába tartozna, ami már nem veszélyeztetné oly mértékben a nemi fejlődését.


A gyermek bmi egyébként jóval megengedőbb. Lefelé és felfelé is nagyobb eltérést enged meg az egészség szempontjából ideálisnak tekinthető súlytól, mint a felnőtt bmi.


És nem hülyék találták ki.


A kérdező a jelenlegi súlyával a korosztályának alsó 3 %-ba tartozik súly szempontjából!

Ez komoly odafigyelést igényel.

2012. aug. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Hat, ha ilyen az alkatod alapbol (vagyis eszel de nem hizol) akkor tudok veled szimpatizalni, mert en is pont ilyen vagyok. 15 eves vagyok, 173 centi es 52 kilo. ne felj, ha felszedsz nehany kilot, fog noni, de ne varj csodakat. 21 eves korodig nohet. es igen, nekem is kicsi van (70B) .
2012. aug. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

7-es!


Ha valóban B kosarat hordasz, ne érezd magad sz.rul!

Az A/AA kosár számít kicsinek, a B az átlag, ráadásul még csak 15 vagy.

Nekem 70/A és már 27... fix, hogy nem nő tovább. :)


Egyébként a kérdezővel azonos súlycsoportban voltam és már soha nem tudom meg, hogy az alultápláltságom vagy a genetika miatt lett ilyen kicsi mellem, ezért javaslom, hogy hízz, kedves kérdező!


Persze ésszel. Nem zabálva, hanem egészséges ételek normál mennyiségben és sport.

2012. aug. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Igen én is próbálkoztam már a BMI-vel és mindig sovány jött ki.Anyukámnak is 13 évesen jött meg.JA a másik kérdésem hogy lehet hízni mert nem igazán megy.
2012. aug. 4. 14:35
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha több kalóriát viszel be, mint amennyit a nap során elégetsz, akkor hízol.

Tápláló, egészséges ételek kellenek.

Fehér hús (csirke, pulyka), zöldség, gyümölcs, tejtermékek.


Kalóriatáblázatot sok helyen találsz, itt pedig megnézheted, hogy a korodnak megfelelően mennyi tápanyagra lenne szükséged:

[link]


DE nem ártana egy orvosi vizsgálat, hogy nincs-e valamilyen felszívódási betegséged, ami okolható azért, hogy nem hízol.

2012. aug. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!