Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Létezik hogy már nem fog...

Létezik hogy már nem fog kinőni a szemöldököm ugyanúgy?

Figyelt kérdés
Tetováltattam évekkel ezelőtt,és teljesen kiszedettem évekig.Most már az tetszene ha lenne szőrből álló szemöldököm.Növesztem,de itt ott olyan mintha nem akarna kinőni,ilyen foltokban és ritkásabban nő,pedig már vagy 2hónapja növesztem.Nem épp a legszebb most,de nemtudom érdemes-e várnom még.Attól félek hogy már nem fog olyan sűrűn és egyenletesen kinőni.Lehetséges?Vagy valamilyen szer amitől gyorsabban nőne?
2012. aug. 2. 19:28
 1/3 anonim ***** válasza:
hát ha tényleg évekig nem volt akkor már nem lesz olyan mint mielőtt leszedted. én szerről nem tudok, de nem nagyon tudom elképzelni hogy lenne. 2 hónap sok idő, talán még várj egy picit, de valószínűleg már nem fog sokat nőni
2012. aug. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2012. aug. 4. 19:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Ricinusolajat próbáld ki:)
2013. aug. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!