Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért öregszenek le fiatalon...

Miért öregszenek le fiatalon az emberek? (38 évesek)

Figyelt kérdés

Mostanában volt osztálytalálkozóm, és a régi osztályunkból hárman nem vagyunk szétesve. Mindenki iszonyúan meghízott, és leöregedett rajtunk kívül. Egyszerűen nem értem, hogy az emberek miért nem vigyáznak magukra jobban. Ahogy a beszélgetésből kivettem, egyedül én vagyok aki normálisan futtok, és sportolok minden nap, és aki odafigyel a táplálkozására.

Nekem is van családom, de az a napi 1-2 óra mozgás már kikapcsolódásnak is bele kéne, hogy férjen.

Néztem őket, és hát a legtöbből azt sem nézném ki, hogy egy 5 kilométert lefut, vagy 10 perc normális tempójú tornát kibír. Nem lehet a munkára fogni, mert sokszor 10órát dolgozok, de reggel megyek futni minden nap, amikor olyan az időjárás. Hétvégén biciklizek, és a garázsba bepakolt súlyzókat sem hanyagolom el.


Mondjuk lehet, hogy mert én nem nézek tv-t ezért jut időm mozogni.



2012. aug. 3. 05:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Az alkohol és a cigi is öregít. Idén én is 38 éves leszek, de nem iszom, nem dohányzom, és jó pár évet letagadhatnék. Egyébként férfi vagyok.
2012. aug. 3. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%

"a legtöbből azt sem nézném ki, hogy egy 5 kilométert lefut"

Már ne haragudj, de én sem tudnék lefutni ennyit, és fiatalabb vagyok mint Te, ráadásul vékony. Ezért nehogy már "leöregezz"! De egyébként rengeteg huszonéves hanyagolja el magát, túlsúlyosak, hájasak. Ez a saját maga elhanyagolása,igénytelenség szerintem, nem pedig öregség kérdés.

2012. aug. 3. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

De például lehet, hogy az osztálytársaid tudják, hogy olyan szó, hogy "leöregedés" meg "öregszenek le" nincs.

Egyébként meg minden relatív, egy sportgimnáziumi, vagy a Testnevelési Egyetem osztálytalálkozón kiröhögnének az 5km futással :D

Viccet félretéve, a gyerekek 90%-a nem sportol, otthon meg szarul kajálnak, anyu-apu disznó. Innentől fogva nagy rá a sansz, hogy ugyanilyenek lesznek felnőttként is. Csak gyerekként ez még nem látszik, mert nincs meló, meg gyerek, és van idő rohangálni ide-oda, amitől nem híznak el. Meg ugye az anyagcsere is lassul az idő előrehaladtával.

2012. aug. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én nem 5km-et futok naponta. :) Ezt csak azért írtam, mert ez annyira minimális távolság.


Mondjuk abban mindenkinek igaza van, hogy osztálytalálkozón sokan dohányoztak, fogyott az alkohol, a kávé, és zsírban tocsogó dolgokat ettek, amiktől én egy pár hónapon belül meghalnék.

Ja és mindenki panaszkodott szinte állandóan. :)

Ezt viszont a legkülönfélébb módon:) Itt ne szegény emberekre gondoljatok, hanem pl. az egyik volt osztálytársam három hónapos sport mercivel állított be, és végig nyomta a süket szöveget, hogy válság van, éhen hal, és a vállalkozásának is egyre nehezebb. Nagyjából én voltam egyedül, aki szerint az élet csodaszép bár nekem 7éves Suzukim van :)

2012. aug. 3. 18:00
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Tudod ez igazából akkor lenne poén, ha ott, és akkor megkérdezted volna tőlük...
2012. aug. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az anyukám is 38, és akárcsak egy 18 éves... :D Szupermodell alakja van, semmi zsír, csak egy kis izom. Aztán a genetika is adott neki egy gyönyörű homokóra alakot, és hatalmas kebleket. Az arca is gyönyörű, alig van rajta 1-2 ránc. A fogai eszméletlenek, és annyira élénk az arca! :)

De egyébként anyu nem sportol, vagy ilyesmi... Csak folyton folyvást dolgozik. Elmegy a dolgozni, lehúz tizenkét órát, aztán még 1-2 órát pluszban gyógymasszőrködik (attól vannak a jó kis bicepszei), hazajön és még süt nekünk palacsintát, meg kitakarít, elrakja az elmosott edényeket, kitereget, és mindent megcsinál... És valami hihetetlen, hogy hogyan bírja. :D

Nagyon büszke vagyok rá, csak nem is kicsit elüt a többi osztálytársam szüleitől. Nyílt napon, pl. mindenkinek olyan 50-nek kinéző szülei voltak, akik otthon növesztették a valagukat, mielőtt odajöttek. :)

Anyu meg bezzeg... Mindenki utána fordul az utcán :D

Egyébként sohasem cigizett, vagy ivott.

Ha majd ilyen idős leszek, én is szeretnék így kinézni. :)


Az apukám viszont beleesett a fönt említett hibába. Mármint ő ivott/cigizett, de leszokott és akkor nagyon meghízott. De 1-2 órája sincsen sportolni, meg azt akkor már velünk tölti... Mármint lehet, hogy neked pl. nincs munkád, de azért ha valaki felkel 4-kor, aztán hazajön este 6-kor, akkor azt a kis idejét inkább a gyerekeivel tölti, nem pedig sportolással... ;)

14/l

2012. aug. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!