Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csináljak még a friss...

Mit csináljak még a friss köldök piercingemmel?

Figyelt kérdés

Tegnap szúrta át barátnőm,semmi baj nem volt,csak annyi,hogy 2x szúrta,mert az első lyukba nem ment át a pc. Másodikba már átment,és eddig semmi baja.Persze azért kicsit fáj,szinte nincs is bedagadva.Kamillával kenegettem. Olyan,mintha már évek óta benne lenne.Nem váladékozik,nincs bedagadva,csak egy kis rész,de az sem vészesen. Hétfőn megyek Balatonra,kirándulásra.Gondolom fürdeni is fogunk..Fürödhetek vele? persze miután kimentem a vízből,kenném kamillával. Odafigyelnék rá.

És még azt szeretném kérdezni,hogy tusolni lehet már vele? Nagyon friss,tegnap lett szúrva. Kicsit vérzett szúráskor,de nagyon minimálisan. Mivel kenjem? Azért szeretném tudni,mert semmi baja nincs,nincs elfertőzve,mozgatom állandóan..ha fel-le húzom,akkor kicsit fáj,és húzódik a bőr,de ha forgatom benne,akkor már nem fáj.


2012. aug. 3. 09:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Nagyon nem ajánlatos se fürdeni vele, se napoztatni. Akár 4-6 hónapig is gyógyul ez a piercing, és az első hetekben fokozottan vigyázni kell rá, vagy annyira begyulladhat, hogy ki kell venned.
2012. aug. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Napoztatni nemfogom,és nem is akarom. :)
2012. aug. 3. 10:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem ajánlom a fürdést mivel a piercing úgymond egy nyílt seb, a vízben meg nagyon sok kórokozó van...!
2012. aug. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Keveset lennék a vízben..fél órát max.Utána egyből fertőtleníteném,kenném kamillával,mert az nyugtatja.
2012. aug. 3. 13:52
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha ilyen makacs vagy és tudod hogy mész és fürdeni fogsz, minek kérdezel?
2012. aug. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Véleményekre voltam kíváncsi..-.-"
2012. aug. 3. 18:24
 7/7 anonim ***** válasza:
alkoholozd keményen! de még úgyis sokáig gyógyul! 3-4 hónap nekem négyszer szúrták és most negyedszerre gyógyult be rendesen... Mindig ki kellett venni mert ruhán keresztül is látható puklim volt
2012. aug. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!