Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek jó vagy rossz?...

Magányos/Srác kérdése:

Szerintetek jó vagy rossz? 10-es skálát ha kérhetem :D

Figyelt kérdés
[link]
2012. aug. 4. 22:11
 1/10 anonim válasza:
Szerintem 10-es skálán olyan 8-9:))
2012. aug. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
7 ..bár képen nem sok mindent lát az ember.
2012. aug. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Szerintem elég szánalmas, hogy itt skáláztatod magad... Épelméjű ember nem csinál ilyet.
2012. aug. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
31%

6..

De ha jó uton haladsz tovabb akkor akar jó pasi is lehetsz.


(amugy vmelyik valaszolo: nem mondta azt magarol h ő épelméjű ő kérdezett mi csak valaszolunk es kész. Ne offolj)

2012. aug. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
6
2012. aug. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is szánalmas vagy.
2012. aug. 5. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
48%

Mivel a neved is sejteti magányos fiú vagy. Na most... először is menj és vágasd le a hajad, eszméletlenül undorító, főleg, hogy hagyod zsírosodni. Utána menj el drogériába vagy a 'teszkóóba' és vegyél arclemosó tonikot. (Igen a fiúk is használhatják, és nem gáz megvenni. blablabla)

Na aztán meg a rövid ujjú ing nyakkendővel.. vérciki..

Felejtsd el ezt a rocker emós stílust, és járj normális ruhákba. Amin azt értem, hogy nem ing, hanem színes pólók, mint piros kék sárga zöld stb.

[link]

[link]


Hajra valami ilyesfélét. Meg ezt a nézést felejtsd is el. Legyél vidám mindig, még ha magányos magadba fordulós fajta is vagy. Törj ki magadból, és ne legyél visszahúzodós és szégyenlős. Ha kiröhögnek ez van, attól még az élet megy tovább. remélem azért valamit megfogadsz, ha már ennyit írtam b*szki.:D

2012. aug. 5. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ja meg így kicsit rád nézve olyan vérbeli kis paraszt gyereknek tűnsz.:DDD Változtass. Amúgy most 10/4.. de csak a jóindulatom miatt. Viszont ha kicsit változol simán lehetsz 10/10-es.:)
2012. aug. 5. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nos, előre szólók, hogy valami hihetetlenül hosszú lesz a válaszom, és a nagy része hülyeség. :) Ráadásul téged nem ismerve írtam, szóval az is lehet, hogy pl. tök jól öltözködsz, én meg itt ruhákról küldök neked képeket... :D Azért elnézést kérek, de tipikusan az a lány vagyok, aki szereti túlspilázni a dolgokat. :)


Kérdezőnek:

Szerintem jók az adottságaid, de csak olyan 6-ost adnék :D

Nem tetszel, de lehetne változtatni! A hajvágással pedig kivételesen egyet értek. Hátul teljesen vágasd le, mert az a kis hosszú hajzat elég gáz... :) És szerintem a füledre se lógjon rá! Mindenhol legyen tök rövid, csak a homlokodnál hagyass meg egy kis frufrut, és azt szerintem zselézd fel! :) Keress valami képet és vidd el a fodrásznak, én is ezt csináltam a bátyámmal... :D Neki valami ilyesmi lett: [link]


Aztán nem tudom, hogy mi ez, ami rajtad van... De én valami ünneplő ruhának látom. Mintha egy lagziból jöttél volna haza. És nagyon remélem, hogy tényleg így van! :)

Ruhák... Nos, szerintem egy fiú farmert hordjon (így nyáron meg azt a tipikus rövidnadrágot) de nehogy valami béna farmert vegyél fel! Mert abból is vannak olyanok... Hanem valami menőbbet! Olyan 4e-ért szerintem lehet kapni olyat, ami tökéletes.

[link]

[link]

[link]

Aztán nagyon fontos a cipő!! Bármennyire furcsa, a legtöbb lány azért ad arra, hogy milyen cipőt hord egy srác. :) Én valami Nike-ot ajánlanék, de ha nem telik rá, vannak hasonló fazonú, olcsóbb cipők is. :) Szerintm valami ilyesmit keress:

[link]

[link]

[link]

[link]

És én azt ajánlom, hogy fehér cipőt ne vegyél. Az valahogy nem tetszik... Leginkább a feketéért vagyok oda egy kis színnel (főleg kék vagy zöld!) :)

A pólód pedig szerintem tényleg ne legyen színes. Én nem szeretem a sárga pólós srácokat (Egyébként sokan szeretik őket, de többen nem!)

szerintem pólóban ami jó, az a: kék, zöld, barna, fekete, szürke... Ha ezeken van egy kis szín az pedig már nem baj. :) Szerintem lehetnek a pólók mintásak, pl. a Máriós, vagy más videójátékos pólók nagyon tetszenek :)

Ja, és találd meg a méretedet! :) Tehát az nem szép, amikor a póló egy fiún bő! Inkább már a tapadóshoz legyen közelebb. :)

[link]

[link]

Ing! Én imádom az ingeket! De nem mindegy, hogy milyen... :) A képen ami rajtad van egyáltalán nem előnyös, és szerintem nagy is. Próbálj valami modernebb és kissé divatosabbat vásárolni! Ja, és ingben szerintem inkább csak kockásat hordj! :) Aztán a rövid ujjú nem a legmegfelelőbb, én inkább a hosszú vagy háromnegyedes ujjút választanám. De ha rövid ujjú, akkor sehogy se legyen ilyen "álló" ujja. Hanem ami ráfeszül a bicepszedre. :)

[link]

[link]

[link]


És most olyan képek, amik egész alakosak:

[link]

[link]

[link]

[link]

Ez lehet, hogy számodra páwának tűnhet, de teljesen messze áll tőle! ;)


Az ápoltság pedig valóban fontos! Arclemosó tonikot feltétlenül használj, és legyen mindig jó az illatod. :)

Én spec' Axe vagy Adidas dezodorokat ajánlok.


A testedet nem látom, de ajánlom, hogy sportolj! :D Én nem díjazom, ha valaki gyúr, de ettől függetlenül szerintem az a vonzó, ha egy fiún/férfin van izom. :) Mindig végezz felüléseket és fekvőtámaszokat, ezenkívül ússz, biciklizz és legyél fitt, mert az rengeteget dob egy srácon.


És szerintem ennyi lenne a fölösleges zagyválásom. :D

Ha esetleg érdekel valami, akkor írj egy privátot, és segítek a kinézeteddel kapcsolatban, de csak az én stílusommal tudok, és lehet, hogy te nem akarsz olyan lenni. :D

2012. aug. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

kérdezőnek: ha megfogadod a 9. Valaszoló tanacsait , nem akarunk fél év múlva telószámot cseréni?

:'DDDDDD(viccelek)

2012. aug. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!