Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Pipaszár lábon lehet segíteni?

Pipaszár lábon lehet segíteni?

Figyelt kérdés

Mindig olyan pipaszár lábaim voltak, hogy tinédzserkoromtól fogva állandóan hosszú nadrágban jártam, szó szerint rejtegettem a lábaimat.

Szerintetek ez azért van, mert csak 49 kg vagyok 168 cm-el? Amúgy 45 kg volt egész tavalyig az átlagsúlyom, de inkább 43. Tavaly sikerült végre felhíznom 49 kg-ra, de a lábam még mindig pipaszár. A karom sokkal formásabb.

Szerintetek ez csak a soványság miatt van? Annyira reménykedem benne, hogy mostanában sikerült felszednem néhány kilót, ha meghízok jobban, végre szép, nőies lábam lehet. De nem vagyok benne biztos, mert láttam már kifejezetten kövér embert is pipaszár lábakkal.

Vélemény? Lehet nekem is nőiesen formás lábam?

A térdkalácsom csúnya kiugró, a combom még elmenne, de térdtől lefelé nagyon elvékonyodik. 40 fokban is hosszú nadrágban vagyok.



2012. aug. 6. 22:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az 50kilós lányoknak ,mind vékony a lábuk, szóval persze, hogy azért van. Szerintem hiznod kellene, és biztos vastagszik majd a lábod, csak az a kérdés, hogy mennyire. lehet rosszúl fog eloszlani a súly amit felszedsz, de nagyon rosszul nem bir. Edzhetnél lábra kicsit súlyzókkal, az a biztos, és meghozza az étvágyadat is.
2012. aug. 7. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Én 159 centivel vagyok 38 kg. És 20 éves. Idegi alapon fogytam le, sosem akartam fogyózni. Nagyon nehezen tudok hízni, sőt, az elmúlt években inkább csak fogytam. Szerintem ilyenkor az a megoldás, hogy izmosítani kell. A testmozgás egyébként is egészséges és hoz egy kis étvágyat is. Én is ezzel próbálkozom most. Remélem hízni is tudok majd tőle. Ha valakinek van itt felesleges 10-15 kilója, szívesen elfogadom. :P Találj ki te is valamit, ami tetszik és izmosodsz tőle.
2012. aug. 7. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Hát remélem, hogy a hízás segíteni fog. Sajnos nehezen megy a hízás, mert egyáltalán nincs kedvem az evéssel törődni.

Láttam nemrég egy nőt, szintén hosszú nadrágban, jól megnéztem mert amúgy csinos volt, és láttam, hogy pipaszár lába lehet, azért rejtegeti. De ő egyáltalán nem volt vékony amúgy. Ettől félek, hogy ha hízok is, a lábam ilyen marad. Anyám is mindig sovány volt, de amikor felment 60 kg körülre 50 éves kora körül, a lába, a térde ugyanolyan csontos, pipaszár maradt:(

Van összefüggés a magassarkú hordása és a jó láb között? Az eléggé izmosíthat, nem?

Én persze állandóan lapos sarkúban vagyok, mivel nincs túl szép lábam, elég ritkán öltözöm olyan nőiesen, hogy ahhoz magassarkú kelljen. De lehet, hogy emiatt maradt pipaszár.


És az a sok jó lábú nő nem hiszem, hogy mind súlyzózik meg ilyesmi, mégis szép a lábuk. Nagyon utálom magam.

2012. aug. 7. 21:30
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
1es vagyok. Én a helyetekpen fölhúznám a nyakamban a stoppert és minden 2-3órában ennék.
2012. aug. 8. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igazad lehet, a fő gond velem az, hogy hajlamos vagyok elfeledkezni az evésről, nem központi téma nálam.
2012. aug. 8. 21:57
 6/11 anonim ***** válasza:

167 centihez vagyok 51 kg és apám azt mondja h vastag a lábam :S

Egyébként nem vastag, de nem is pipaszár, szóval sztem lehet adottság is.

De ha hízol még egy kicsit biztos jobb lesz :)

Ne keseredj el, én is 40 fokban hosszúba vagyok, pedig nekem nem vastag és nem vékony a lában, egyszerűen nem szeretem.

Inkább próbáld meg elfogadni, szépnek látni, sokat fog segíteni :)

Figyelj, simán lehetsz nőies, itt a példa: a csajnak is elég vékony a lába, mégis nőies öltözködésű:

[link]


nézd meg a többi összeállítást is, vannak jó ötletek :)

2012. aug. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszi szépen.

A linkelt csajnak nagyon szép lába van, nem pipaszár. Örülnék ha nekem ilyen volna.

2012. aug. 20. 23:14
 8/11 anonim ***** válasza:
én is tök vékony 7 kiló vagyok, állitólag nekem is pipaszár lábaim vannak, ezzel cukkoltak a vékonyság miatt, de én lexarom.. örülök h ilyen alkat vagyok :D szinte mindig rövid naciba, minibe járok nyáron, meg cicanadrágba.
2012. szept. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
47 kiló*
2012. szept. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
47 és milyen magas? Mert nem mindegy...
2012. szept. 13. 23:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!