Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az egyik ismerősöm (lány)...

Az egyik ismerősöm (lány) mindenkinek bejön! Mér van ez?

Figyelt kérdés
a csajban semmi extra sincs, tök átlag feje van és a teste se egy nagy szám, és szerintem nem is a legkedvesebb mégis minden pasi bukik rá. Jók a képei az tény, mert modelkedik szerintem vagy nemtudom, lehet ő tud így fotózni, de akkor is már kicsit idegesítő h mindenki azt mondja milyen jó nő közbe meg nem is... nem akarok róla kitenni képet mert leszedik de akinek kell annak küldök privátba és mondja el a véleményét h szerinte miér kéne ez mindenkinek? -.-

2012. aug. 8. 12:18
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:

Ha modellkedik, akkor nem lehet átlag, akkor valami van benne, ami mást megfog.

Amúgy Te gondolom lány vagy, így vagy féltékeny vagy, vagy egyszerűen Te nem látod azt a kisugárzását a csajnak, amit a fiúkra tesz.

Nekem küldhetsz képet.

2012. aug. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:

küldj nekem is képet.

19L

2012. aug. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:

Erős kisugárzása lehet a lánynak. Ez nagyon sokat tud dobni egy átlagos külsőn is.

Ha gondolod, elküldheted a képét.

2012. aug. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
küldj képet!:)
2012. aug. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
nekem is küldhetsz :)
2012. aug. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
Szerintem a képek alapján nem csúnya lány, de nem mondanám rá, hogy kiemelkedő szépség. Csak ismételni tudom önmagam, a kisugárzása miatt buknak rá valószínűleg.
2012. aug. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
nekem is küldj
2012. aug. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
a véleményeket is várom vissza :D hát nemtudom milyen kisugárzása lehet, én eddig semmi extrát nem vettem észre rajta.
2012. aug. 8. 12:57
 9/33 anonim ***** válasza:
nekem is küldhetsz :D
2012. aug. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
Egy teljesen átlagos lány,tényleg semmi extra nincs benne.Az arca szerintem nem elég különleges ahhoz,hogy modell legyen,tízes skálán 4-es.Ettől függetlenül még lehet jófej,talán azért tetszik sok mindenkinek.:)
2012. aug. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!