Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » ALFAKAPOS 2007 kézápoló,...

ALFAKAPOS 2007 kézápoló, műkörmös OKJ-s iskola képzéséről. Tapasztalatok? 19 L

Figyelt kérdés
2012. aug. 13. 17:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Keress másikat, ha lehet. Nem ajánlom. Ha pesti vagy, menj darabos évihez, ha vidéki, akkor passz.
2012. aug. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszi, írnál tapasztalatot?

Sajnos nem bp-i vagyok.

2012. aug. 14. 11:02
 3/10 anonim ***** válasza:

Én vidéki vagyok, így nem volt túl sok lehetőségem tanfolyamokat választani. Szeptembertől egyébként én is el fogom kezdeni ugyanennél. Egyébként ismerősöm járt a tavalyi tanfolyamra, ő meg volt elégedve, persze mint a legtöbb tanfolyamon, itt is csak az alapokat tanítják meg (lehet van kivételt képező tanfolyam, de az nem arra ahol lakom) és ha vársz valamit tőle, akkor utána muszáj elmenni ilyen egy-kétnapos képzésekre. A másik meg az, hogy a tanfolyam nagyban függ az oktatótól is, ami minden városban más az Alfakaposon belül is.

Azt megkérdezhetem, hogy melyik városban érdekel? :)

2012. aug. 16. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szombathelyre megyek. És te?
2012. aug. 23. 20:02
 5/10 anonim ***** válasza:
Én Egerbe. :)
2012. aug. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Akkor majd értekezünk, hol milyen oktatás folyik. Épp ma adtam fel az 1. részletet... nincs visszaút.

Melyik ajándékizét választottad?

2012. aug. 25. 11:42
 7/10 anonim ***** válasza:
Bocsi, csak most vettem észre hogy válaszoltál. Én a táskát választottam, te? :) Egyébként a tanfolyamról annyit, hogy indul itt nálunk egy másik tanfolyam is. Annyi a különbség, hogy ugyan azért az árért nem adnak tanulócsomagot, szóval azt külön kell beszerezni. Azért legalább ezzel nem kell bajlódnunk még tapasztalatok nélkül. Viszont a két tanfolyam gyakorlati oktatója ugyan az. Szóval itt is látszik, hogy csak árban van különbség. Egyébként neked mikor indul? Szeptember 29? Mert úgy volt hogy itt akkor fog, de küldték a levelet hogy csúszik és csak október 13-án fog indulni. Pedig már nagyon benne voltam hogy egy hét múlva kezdődik :) (Egyébként jó ötlet, hogy megoszthatnánk a tapasztalatainkat. Ha gondolod ezután írhatsz privátban is)
2012. szept. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Én az UV - lámpát. De telefonáltak, hogy a hétköznapi képzés, amire én jelentkeztem, nem indul. A hétvégi pedig nekem nem jó.

Így visszaküldték a pénzt , és az ajándék tényleg ajándék volt,mert azt nem kérték.

Szóval eléggé korrekt volt minden, bízom benne, hogy az oktatásban is ilyenek lesznek Nálad. Ha gondolod,majd néha írd le, mit tapasztalsz, hogy tetszik, stb...

2012. szept. 27. 21:30
 9/10 A kérdező kommentje:
Na, hogy tetszik a suli?
2012. nov. 20. 23:34
 10/10 anonim ***** válasza:
Kösz
2018. szept. 13. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!