Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nektek fura lenne ha valaki...

Nektek fura lenne ha valaki egyedül menne pl. a suliba a folyosón vagy az utcán és mindig mosolyogna?

Figyelt kérdés

Mindig mondják hogy mosolyogj, mert az széppé tesz. Ezzel nincsen semmi bajom, mert én is így gondolom.

De pl. mész egyedül a sulifolyosón és mosolyogsz. Az nem fura? Másokba biztos hogy megfordul hogy miért mosolygok. Nem?



2012. aug. 13. 18:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt nem úgy kell érteni hogy állandóan vigyorogj, hanem mondjuk a folyosón is találkozol 1-2 ismerőssel akiknek köszönsz. Na, akkor mosolyogj:) Meg egyébként is, nem hulla-fejjel végigmenni, hanem valahogy jó kisugárzással, ha érted mire gondolok.
2012. aug. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem aranyos, bár ha magában beszélne vagy röhögne, furán néznék rá.
2012. aug. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
ma is láttam egy csajt al aluljáróba és vigyorgott mint áat xd hát nemtom mi a baja volt ..elég gáz de ha pl. ismerősnek mosolyogsz az jó de ha senki sincs ott akit ismeresz akk gáz
2012. aug. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát csak úgy ne vigyorogj, azt a részegek és az értelmileg sérültek szokták inkább.

Ha valakire ránézel, akkor mosolyogj inkább. :D

2012. aug. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne vigyorogj, mint egy idióta (bocsánat a kifejezésért), de nem feltétlenül kell olyan fejjel járni, mint egy halálra ítélt.

Nagyon szolidan mosolyogj, ne a földet bámuld, és ha szembejön egy ismerős, jókedvűen, mosolyogva köszönj neki. :)

2012. aug. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
ne úgy mosolyogj mint egy modell a reklámokban az utcán magabiztosan vigyorog mint aki nem tom mit szívott mert az gáz :D elég ha lágyan mosolyogsz :)
2012. aug. 14. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!