Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Velashape kezelésről van...

Velashape kezelésről van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
Tudom, kicsi az esély de hátha próbálta valaki, vagy van ismerősötök aki kipróbálta. Nekem nincs narancsbőröm , diétázom, sportolok, de a hasamon a bőr2 szülés utãn lógós és csíkos.találtam néhãny olyan fotót a neten miszerint ezen is képes javítani némileg a velashape. Szikét semmiképp nem akarok szóval inkább maradok ilyen, de ezt kipróbalnam, ha lenne valakinek tapasztalata(fórumokat sem igazán találtam) . De ez is elég sokba kerül, hogy csak úgy belevágjak.
2012. aug. 14. 11:37
 1/1 anonim válasza:
Nekem nagyon negatív tapasztalatom van,átverés az egész.Én a SOLENNEMEDnél voltam ilyen kezelésen.Nem a fogyást vártam,hanem a bőrfeszesítést.Sajnos egyáltalán semmi változás nem lett a narancsbőrömön.196ezer forintba került Nagy átverés volt az egész.Kérdezzetek nyugodtan a kezelésről bármit,de nem hatékony egyáltalán.Előtte utána fotóztak és semmilyen változás nem történt.Nagyon elvagyok keseredve.Ne is értem,hogy miért reklámozzák magukat sztárokkal,mikor egy Forintot nem ér az egész szalon hatékonysága.Vigyázat ÁTVERÉS!!!A SOLENNEMED!!!
2014. jún. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!